logos

Лідери бізнесу

Лідери - HR-директори

Людмила Савицька – HR-директорка Bayadera Group

HR кар’єру почала у 2006 році. У 2011 році прийшла в компанію Bayadera Group. За 7,5 років роботи в компанії пройшла кар’єрний шлях від провідного HR-менеджера до HR-директора найбільшого Холдингу.

Читати інтерв’ю для UABL

Олександр Кучеренко – директор зі сталого розвитку ДТЕК

ДТЕК — найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Група розвиває бізнеси з видобутку природного газу і вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Компанія також управляє освітньою бізнес-платформою Академія ДТЕК.

Читати інтерв’ю для UABL

Ірина Брижак – директор з персоналу “МЕТРО Кеш енд Кері Україна’’

METRO Cash & Carry (в Україні ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна») — мережа магазинів професійної гуртової торгівлі на засадах самообслуговування у Європі, Азії та Африці. Входить до складу METRO Group. Понад 90 % продукції, презентованої у гуртових крамницях «METRO», закуповується у національних постачальників та виробників.

Читати інтерв’ю для UABL

Наталія Лукаш – HR-директорка OTP Bank

OTP Bank входить у десятку найбільших банків України та працює на ринку більше 20 років. Наталія Лукаш працює в сфері HR 8 років, з яких 7 років – в OTP Bank Ukraine.

Розробила систему оцінки ефективності співробітників всіх напрямків.

Читати інтерв’ю для UABL

Йолана Каменчук – директор з управління персоналом “Епіцентр К”

“Епіцентр К” мережа торговельних центрів в Україні, заснована в 2003 році. Станом на грудень 2019 року мережа «Епіцентр К» налічує 60 торговельні центри по всій Україні.

Читати інтерв’ю для UABL 

Ірина Калініченко – HR-директор “Датагруп”

«Датагруп» — провідний гравець на телеком-ринку України. Компанія є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіка та супутникового зв’язку. Ірина очолює департамент по роботі з персоналом компанії «Датагруп» з 2018 року.

Читати інтерв’ю для UABL

Іванна Бараник – HR-директорка компанії WOG

«WOG» — мережа автозаправних комплексів в Україні. Управління мережею автозаправних комплексів WOG. Друга найбільша мережа АЗК в Україні. 2010-2013 рік — WOG — переможець у номінації «Мережа автозаправних станцій року» згідно досліджень, які проводились в рамках Фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні.

Читати інтерв’ю для UABL

Інна Печериця – HR-директорка лінії магазинів EVA

Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я. Шість років поспіль компанія займає лідируючі позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Інна Печериця працює в HR-сфері 18 років, 11 з яких в ТОВ “РУШ” (Лінія магазинів EVA)

Читати інтерв’ю для UABL

Олена Лазар – HR-директорка Fujikura Automotive Ukraine

Компанія Фуджікура була заснована у 1885р. із головним офісом у Японії та 50 000 працівників по всьому світу сьогодні. Fujikura Automotive Ukraine – українське відділення Fujikura, з виготовлення електричного обладнання для автомобілів. Основною продукцією компанії є оптичне волокно, телекомунікації, та зазвичай у Європі кабельні джгути для найбільших виробників автомобілів у світі.

Читати інтерв’ю для UABL

Лілія Бушіна – заступник генерального директора з персоналу “Укрпошти”

Державне підприємство Укрпошта є третім роботодавцем України. У його складі 10,5 тис. поштових відділень та понад 1 млн квадратних метрів приміщень. Лілія працює в сфері управління персоналом більше 17 років. Серед компаній, де Лілія очолювала HR-напрям: Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест, Creative Group.

Читати інтерв’ю для UABL

Ольга Мусійко – HR-директорка 1+1 media

Ольга ‒ фахівчиня з більш ніж 13-річним досвідом в сфері HR. Має успішний досвід впровадження та оптимізації основних HR-політик і процедур, розробки систем стимулювання персоналу, побудови грейдингової структури, впровадження оцінки персоналу, впровадження автоматизації HR-процесів.

Читати інтерв’ю для UABL

Наталія Філоненко – HR-директорка NESTLE

Nestlé SA — швейцарська компанія, найбільший у світі виробник харчових продуктів, зі штаб-квартирою у місті Веве, Швейцарія. Компанія посідає 64 місце у Fortune Global 500 згідно з рейтингом найбільших компаній світу за 2017 рік. Сьогодні в компанії Nestlé в Україні працює близько 4500 чоловік.

Читати інтерв’ю для UABL

Тетяна Кулик – HR-директор мережі АЗС ОККО

ОККО — мережа автозаправних комплексів в Україні. Власником мережі є ПАТ “Концерн Галнафтогаз”. Станом на січень 2020 року, налічує 404 АЗК, 35 ресторанів, 10 нафтобаз, сучасну газонаповнювальну станцію на Львівщині та 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості

Читати інтерв’ю для UABL

Маргарита Короткова – директор з управління персоналом та соціальної політики НАК «Нафтогаз»

Група «Нафтога́з Украї́ни» — найбільша національна компанія України. Провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни. Група є найбільшим платником податків в Україні. У 2018 році надходження від групи склали 137 млрд гривень податків і дивідендів, а це близько 15% загальних доходів державного бюджету

Читати інтерв’ю для UABL

Олеся Кирильчук – експертка з питань управління людьми (відповідальна за регіон Україна, Азія, Іспанія) EPAM

EPAM Systems — американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована у Ньютауні, а її відділення представлені в 25 країнах світу

Читати інтерв’ю для UABL

Тетяна Герман – директор з управління персоналом фармацевтичної компанії “Дарниця’’

ПрАТ “Фармацевтична компанія «Дарниця»” — українська фармацевтична компанія. Станом на 2017-2016 рр «Дарниця» разом з «Фармак» та «Артеріум» входила у трійку лідерів фармацевтичних підприємств України за об’ємом виручки у грошовому еквіваленті.

Читати інтерв’ю для UABL

Тетяна Нікулова – HR-директорка компанії «Золотий Вік»

Ювелірний завод “Золотий Вік” один з найбільших виробників ювелірних виробів в Україні, що створює ювелірні прикраси високої якості. Місія компанії “Золотий Вік” – дати можливість прикрасити своє життя і яскраво висловити почуття до близьких, зберігаючи щасливі моменти в ювелірній прикрасі.

Читати інтерв’ю для UABL

Людмилою Довгоброд – HR-директорка StarLightMedia

StarLightMedia – одна з найбільших медіагруп України, що об’єднує низку українських компаній – виробників і дистриб’юторів теле- та діджитал-контенту для телевізійного ефіру та діджитал-платформ. До складу StarLightMedia входять канали ICTV, ICTV Ukraine, СТБ, Новий Канал, М1, М2, ОЦЕ.

Читати інтерв’ю для UABL

Наталя Галунко – HR-директорка UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — український банк, заснований 1990 року, входить до десятки найбільших в Україні. 30 вересня 2019 року активи банку становили 51 млрд грн. Банк обслуговує близько 1,9 млн клієнтів, 165 тис. компаній СМБ та 2,2 тис. великих корпоративних компаній. Мережа банку нараховує 300 відділень та 1000 банкоматів.

Читати інтерв’ю для UABL

Валерія Загоруйко – HR-директорка компанії ACADEMY SMART

Академія Smart заснована в 2009 році в Харкові, Україна. Протягом декількох років основний досвід компанії включав переважно навчання та розробку освітнього програмного забезпечення, а також навчальні курси.  Академія Smart має партнерські відносини та послуги з бізнесом в Австрії, Нідерландах, Фінляндії, Великобританії, США та Південній Африці.

Читати інтерв’ю для UABL

Оксана Парубець – начальник управління по роботі з персоналом мережі Фокстрот

Фокстрот — українська мережа магазинів електроніки та побутової техніки, одна з найбільших омніканальних мереж у цьому сегменті за кількістю магазинів і обсягами товарного і грошового обігу. Керуючою компанією мережі є ТОВ «САВ-Дістрибьюшн». Входить до складу Групи компаній «ФОКСТРОТ».

Читати інтерв’ю для UABL

Дарія Білозерова – HR-директорка компанії «Цитрус»

Citrus UA (Цитрус) – перша в Україні спеціалізована мережа магазинів з продажу “розумних” гаджетів відомих світових брендів і аксесуарів до них.

Читати інтерв’ю для UABL

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ