Участь

ПОЛОЖЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ КЕРІВНИКІВ БІЗНЕСУ

Учасником Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу може стати будь-яка особа, яка має статус керівника підприємства, керівника підрозділу підприємства, фізична особа – підприємець, що має 18 років та прагне розвиватись в управлінні бізнесом і сприяти розвитку українського бізнесу в цілому.

Учасники Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу беруть на себе зобов’язання бути надійними та професійними керівниками, які не порушують закони та є відповідальними у своїй роботі, мають почуття гідності керівника і відповідають критеріям чесності та неупередженості у своїй діяльності.

Учасники Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу сплачують добровільну матеріальну допомогу на розвиток Асоціації та її діяльність у сумах, які вважають доцільними на власний розсуд.

Заповнити заявку на участь у Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL http://bit.ly/2SskkJy

Учасники отримують звіт про витрати коштів, сплачених у вигляді добровільної фінансової допомоги так, щоб вони могли бачити, як їх кошти були інвестовані у розвиток економіки України та її представників – керівників підприємств, підрозділів та організацій.

Фінансову допомогу можна перерахувати через будь-які платіжні системи: Приват24, Ukrsib online, OTP Smart, Monobank та іншими.

ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ БІЗНЕСУ»є неприбутковою громадською організацією.

UA763253210000026004053762307 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на здійснення статутної діяльності

Заповнити заявку на участь у Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL http://bit.ly/2SskkJy

Обов’язково необхідно вказати платника та його контактні дані, оскільки Громадська організація звітуватиме платнику куди були витрачені кошти, отримані у якості фінансової допомоги.

Після сплати безповоротної фінансової допомоги, учасник отримує сертифікат учасника Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу і може користуватись усіма послугами, які надає асоціація своїм учасникам.

Заповнити заявку на участь у Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL http://bit.ly/2SskkJy

ПРЕЗИДЕНТ Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу

Бельтюков Р.О.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ