logos

Endowment fund

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу» розпочинає формування спеціального фонду – Ендавменту для прискорення розвитку компетенцій керівників бізнесу.

Що таке Ендавмент Асоціації і як він функціонує?

Ендавмент – це спеціальний фонд, який формує Асоціація з коштів жертводавців. Кошти цього фонду розміщуються на депозитних рахунках у найбільш надійних банках. Асоціація має право витрачати на статутну діяльність лише відсотки отримані від розміщення коштів фонду на депозитах, але не має право використовувати кошти фонду.

Благодійники можуть позичити кошти Асоціації на визначений період і після завершення цього періоду їх повернути або можуть передати кошти Асоціації як матеріальну допомогу чи безповоротну фінансову допомогу на ведення статутної діяльності.

При цьому кошти так само будуть розміщені на депозитних рахунках, а допомога здійснюватиметься лише за рахунок відсотків від розміщення коштів.

Кошти отримані, як відсотки від депозитів будуть використані на:

  1. Компенсацію частини вартості навчальних програм для розвитку мікробізнесів. Мета – розвиток мікро і малого бізнесу, щоб покращити якість товарів та послуг, які ці бізнеси надають більшим компаніям чи населенню.
  2. Компенсацію частини вартості навчальних програм для молоді. Мета – залучення молоді у бізнес, навчання молоді проектно-процесному мисленню та залучення молоді на роботу у підприємства учасників Асоціації.
  3. Компенсацію частини вартості навчальних програм для жінок. Мета – формування гендерної рівності серед керівників. На сьогоднішній день в Україні за статистикою керівників-жінок є втричі менше за керівників-чоловіків.
  4. Проведення нетворкінгових заходів для учасників Асоціації. Мета – розширити коло спілкування та коло партнерських відносин учасників асоціації. Налагодження співпраці з приватними інвесторами.
  5. Формування проекту Міжнародного університету лідерства та побудови корпусів університету, як інноваційного закладу лідерської та управлінської освіти у Європі.

Що отримають надавачі коштів?

  1. Грантові умови на участь у навчальних програмах для розвитку управлінських компетенцій та власного бізнесу
  2. Інформаційну підтримку бізнесу та кар’єри на сторінках Асоціації в інтернеті
  3. Всебічну допомогу зв’язками та контактами з метою розвитку кар’єри та бізнесу.
  4. Висвітлення діяльності на сторінках всеукраїнського видання «Ділове слово», розміщеного на сайтах бізнес-шкіл та освітніх організацій і проектів.

Положення про участь у Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу

Учасником Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу може стати будь-яка особа, яка має статус керівника підприємства, керівника підрозділу підприємства, керівника проекту, фізична особа – підприємець, що має 18 років та прагне розвиватись в управлінні бізнесом і сприяти розвитку українського бізнесу в цілому.

Учасники Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу беруть на себе зобов’язання бути надійними та професійними керівниками, які не порушують закони та є відповідальними у своїй роботі, мають почуття гідності керівника і відповідають критеріям чесності та неупередженості у своїй діяльності.

Учасники Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу сплачують добровільну матеріальну допомогу на розвиток Асоціації та її діяльність у сумі 10 тис грн у рік на формування спеціального фонду розвитку бізнесу або позичають кошти Асоціації на рік часу відповідно до укладеного договору для розміщення цих коштів у спеціальному фонді. З умовами формування фонду можна ознайомитись за посиланням: https://uabl.org/endowment-fund-2020/

Заповнити заявку на участь у Всеукраїнській Асоціації Керівників Бізнесу – UABL http://bit.ly/2SskkJy

Фінансову допомогу можна перерахувати через будь-які платіжні системи: Приват24, Ukrsib online, OTP Smart, Monobank та іншими. ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КЕРІВНИКІВ БІЗНЕСУ» є неприбутковою громадською організацією. UA763253210000026004053762307 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога на здійснення статутної діяльності

Обов’язково необхідно вказати платника та його контактні дані, оскільки Громадська організація надішле платникові офіційний сертифікат учасника Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу. Після сплати фінансової допомоги та отримання сертифікату учасника Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу учасник може користуватись усіма послугами, які надає асоціація своїм учасникам.

Заповнити заявку на участь у Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL http://bit.ly/2SskkJy

ПРЕЗИДЕНТ Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу Бельтюков Р.О.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.