Про нас

Спільнота Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу (UABL) об’єднує власників та керівників бізнесу із професійною бізнес-освітою.

Ми прагнемо об’єднати керівників, яким довіряють люди і які здатні бути лідерами

Правління

Руслан Бельтюков

Президент
Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту. Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція).

Микола Бояркін

Віце-президент
Першу вищу освіту отримав в Академії муніципального управління, де здобув кваліфікацію економіста. Згодом отримав другу вищу освіту за кваліфікацією юриста в Академії адвокатури України. Протягом 2015-2017 рр. виконував обов’язки голови Держгеонадр України.

Тарас Родцевич

Віце-президент
Засновник компанії Intelex, співзасновник найбільшого в Україні агрегатора жіночого одягу www.SvitStyle.com.ua. Більше 15 років досвіду на ринку e-commerce та сотні розроблених e-commerce проектів.Закінчив програму інкубування в бізнес інкубаторі Happy Farm яке включало місячну поїздку в Кремнієву долину.

Назарій Конопельський

Виконавчий директор
У минулому – керівник проекту Small Business Index Ukraine. Керівник департаменту коротких програм Business Community School. Отримав ступінь MBS у Львівському центрі розвитку малого бізнесу по бізнес-системах. На даний момент – виконавчий директор Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу

Кодекс керівника

1.  Керівник – це людина, якій довіряють. Я маю виконувати свої обіцянки та тримати дане мною слово.
2. Керівник – це людина, з якої беруть приклад. Щоб бути прикладом для інших я маю щодня над собою працювати і вдосконалюватись.
3. Керівник – це людина, яку поважають. Щоб мене поважали, я маю володіти знаннями і вміти розуміти інших.
4. Керівник – це людина, яку слухають. Я маю вміти знайти спільну мову з усіма і завжди поважати співрозмовників.
5. Керівник – це людина, яка щодня створює цінності. Щоб створювати цінності я маю мати власні цінності і правила, яких неухильно дотримуюсь.
6. Керівник – це людина, яка завжди справедлива. Щоб бути справедливою людиною, керівник завжди ставиться до людей неупереджено і не осуджує, а лише допомагає.
7. Керівник – це людина, яка має силу. Сила керівника у словах, діях та цілях. Я ставлю цілі і досягаю їх впевнено. Кожне моє слово має користь і вагу. Кожна моя ціль слугує суспільству.
8. Керівник – це людина, яка завжди організована. Моя організованість – це результат роботи над собою.
9. Керівник – це людина з високими моральними принципами і правилами. Моральні правила та принципи для мене – це основа мого життя.
10. Керівник – це людина, яка допомагає. Люди, які до мене звертаються, завжди отримають корисну розумну пораду, яка їм допоможе.
11. Керівник – це людина, яка надихає. Мій приклад має надихати інших розвиватись та працювати на користь суспільство.
12. Керівник – це людина, яка поважає. Я завжди уважно слухаю інших людей та з повагою ставлюсь до кожної людини.
13. Керівник – це людина, яка вміє ставити цілі. Я намагаюсь бачити вперед, передбачати події та вести за собою людей.
14. Керівник – це людина, яка має великий досвід і знання. Мої вміння і досвід дозволяють мені аналізувати велику кількість інформації, обирати найважливіше і швидко приймати рішення.
15. Керівник – це лідер. У складній ситуації я завжди беру на себе відповідальність і приймаю рішення, які допомагають вийти з кризи.
16. Керівник – це людина, яка завжди розвивається. Я вивчаю нові технології та допомагаю людям їх впроваджувати. Завжди цікавлюсь новими трендами та сміло їх використовую.
17. Керівник – це людина, яка має власний капітал. Я намагаюсь добре працювати і так само добре заробляти. Правильні успішні рішення мають цінуватись і справедливо винагороджуватись.

Події
Бізнес-сніданок із Романом Федишиним
  • Листопад 23, 2018
  • 09:00
  • м. Львів
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ