logos

Релокація підприємств у Львів

Релокація бізнесу з гарячих точок є важливою складовою відновлення економіки країни. Це і робочі місця і налагодження роботи усього ланцюга доданої вартості. Будь-яка працююча компанія знаходиться у ланцюгах доданої вартості і забезпечує роботу не лише своїх працівників, але і працівників компаній постачальників та компаній-споживачів продукції.

Успішним прикладом швидкої релокації є перевезення мережі виробництва та продажу військового спорядження та одягу «Укрвоєнторг» Генадія Романова з міста Краматорська. За три тижні активного перевезення було перекинуто одяг та спорядження у Львів, зроблено ревізію, розроблено за два тижні повністю новий сайт компанії з повноцінним інтернет-магазином та відновлено роботу. Відновлення роботи полягає не лише у продажу перевезених товарів, але і замовлення нових товарів та налагодження їх виробництва у максимально короткі терміни.

Другим успішним прикладом є перевезення IT компанії «Ареал» Павла Зайцева, яка успішно працювала у місті Краматорську над розробкою, впровадженням та успішною експлуатацією автоматизованої програми управлінського обліку аналогу російської 1С. Ця програма необхідна українським компаніям для підвищення рівня кібербезпеки та для того, щоб позбутись продуктів ворога. Програма Ареал була успішно впроваджена у комунальних компаніях та медичних підприємствах Краматорська і Донецької області.

Протягом тижня після переїзду компанії успішно проведено перемовини про зміну стратегії компанії, зміну назви продукту та поширення автоматизованого обліку не лише у підприємства комунальної сфери, але і у комерційні компанії. На даний час тривають перемовини про впровадження програми автоматизованого обліку на рівні міста та області а також перемовини з комерційними підприємствами.

Ще одним прикладом успішного переміщення бізнесу є перевезення швейного підприємства Вікторії Карпової з міста Покровськ та планування його діяльності у Львові. Почато аналіз розробки нового сайту та гуртового продажу продукції, замовлення тканин та фурнітури, набору персоналу та повного відновлення роботи.

Ще прикладом успішного переміщення є релокація київського ресторану східної кухні у Львів. За два тижні підібране приміщення, перевезено обладнання та швидко відновлюється робота для мешканців міста та внутрішньо переміщених осіб. Також заплановано створення мережі цих ресторанів з виходом на інші регіони України і активного розвитку.

Спільно з експертами бізнес-шкіл Асоціація налагодили процес перенавчання людей, які прагнуть у нелегкий час отримати реальну роботу і заробляти кошти. Найважливішим завданням відновлення роботи підприємств є залучення працівників та забезпечення діяльності суміжних компаній. Так всі підприємства залучатимуть штат нових співробітників, активно розширюватимуть діяльність і забезпечуватимуть роботою постачальників продукції та послуг.

До релокації компаній активно долучаються представники Львівської міської ради, зокрема бізнес-омбудсмен Львівської міської ради Сергій Кіраль та керівник відділу інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Орест Фільц. Також Асоціація активно залучає до роботи з релокації компаній керівників філій Асоціації у всіх обласних центрах західної України та районних центрах західної України. Зокрема компанії переїхали зі східних регіонів у Чернівці, Закарпатську область, Івано-Франківськ та Тернопіль. Налагоджено співпрацю з власниками приміщень у містах Західної України та відпрацьовано механізми швидкого аналізу ресурсів та стратегії для відновлення діяльності підприємств у повному обсязі та із розширенням їх діяльності.

Так уже заплановано відкриття філій Укрвоєнторгу в інших містах України та розширення діяльності до регіонального рівня.

Найголовніше у релокації – це поєднання сучасних методів управління, організації бізнесу з потребами клієнтів, ефективними стратегіями масштабування бізнесу та ефективної співпраці з місцевими компаніями, органами місцевого самоврядування та державних адміністрацій.

Компанії можуть звертатись у телеграм канал Асоціації та керівництва Асоціації. Наше основне завдання – це розвиток компаній до рівня вищого, ніж який був до початку війни. Економіка країни має розвиватись активно.

Заповнити заявку для релокації можна за посиланням на сторінці:

uabl.org/relokatsiia-biznesu/

Руслан Бельтюков

Президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.