logos

Релокація бізнесу

ПРОЄКТ «ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЛОКАЦІЇ БІЗНЕСУ»

Цілі проєкту – забезпечення повного відновлення діяльності бізнесів, переміщених зі Східних та Південних областей України, на території Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей з врахуванням налагодження каналів постачання матеріалів та комплектуючих і збуту готової продукції.

Задачі проєкту – забезпечити пошук відповідного приміщення для розташування бізнесу на території Львівської області, допомога в організації роботи обладнання, докупівля необхідного обладнання яке було втрачене під час бойових дій або обладнання для формування повного циклу виробництва та максимізації продуктивності бізнесу, найм та організація роботи персоналу, налагодження каналів постачання матеріалів і комплектуючих та організація продажу готової продукції через інтернет-сайти та через онлайн платформи як в Україні так і за кордоном.

Переваги проєкту:

1. територіальна складова – Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області знаходяться в зоні мінімального ризику військових дій, а отже бізнеси будуть знаходитись у безпеці щодо ведення діяльності;

2. організаційна складова – експерти Асоціації увійдуть в склад управління підприємствами – учасниками проекту та здійснювати фінансовий і управлінський контроль за виконанням процесів релокації та перезапуску бізнесу. Закупівля додаткового обладнання для учасників проекту буде здійснюватись з рахунку Асоціації та залишатиметься у власності Асоціації до завершення проекту, що гарантуватиме збереження обладнання та контроль його використання за визначеним призначенням.

3. виконання контрактів та запуск бізнесів – Асоціація надаватиме гарантійні листи постачальникам та клієнтам щодо гарантії поставок продукції та оплати матеріалів і комплектуючих для прискорення запуску бізнесу та налагодження стабільної ритмічної роботи

4. репутаційні ризики – експерти Асоціації здійснюватимуть належний відбір учасників проекту та враховуватимуть чіткі правила проекту, щоб уникнути ризиків скарг чи незадоволеності учасників процесом реалізації проекту.

5. кількісна складова – експерти Асоціація залучать до релокації більшу кількість підприємств для того, щоб забезпечити чітке виконання показників проекту. Це запобігатиме ризику неспроможності бізнесу до відновлення його роботи в силу раптової зміни кон’юнктури ринку чи інших об’єктивних макроекономічних чинників.

Планується здійснити релокацію компаній легкої промисловості, сфери IT, виробництва товарів тривалого споживання, виробництво продуктів харчування не першої необхідності (які не відносяться до підприємств критичної інфраструктури), постачання автозапчастин та сфери послуг у напрямку ремонту автотранспорту, сфери господарських послуг (прибирання, прання тощо), меблеві виробництва та виробництва обладнання і комплектуючих для виробничих підприємств.

Бізнеси, які опинились на території, охопленій військовими діями, не мають змоги ефективно працювати та виготовляти продукцію, важливу для інших компаній та економіки в цілому. Найбільш важливим у час військового протистояння є відновлення розвитку економіки країни та забезпечення працевлаштування переміщених осіб та відновлення роботи бізнесу на нових виробничих площадках.

Ми активно здійснюємо консультування виробничих бізнесів щодо релокації у Львів та Львівську область і налагодження активної роботи із залученням внутрішньо переміщених осіб. На даний час експерти Асоціації практично допомагають бізнесам відновити роботу після переїзду у безпечні райони проживання та діяльності, зокрема у Львів та Львівську область. При цьому експерти Асоціації практично долучаються до управління компаніями та допомагають керівникам і власникам приймати ефективні управлінські рішення та швидко відновлювати роботу.

Успішні приклади релокації можна переглянути за посиланням:

uabl.org/relokatsiia-pidpryiemstv-u-lviv/

Заповнити заявку для релокації можна за посиланням: https://forms.gle/8q36ALniygis9sSaA

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.