logos

Олена Дейнека : «Чим я легша, чим я простіша, чим я зрозуміліша сама для себе як керівник та жінка, тим легше мені керувати та розвивати й надалі бізнес»

Олена Дейнека – спікер Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн Форуму під назвою « Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах», який стартуватиме вже з 2 листопада 2021 року.

Олена Дейнека – успішний експерт з багаторічним досвідом, котра успішно практикує в сфері маркетингу та консультує підприємців в сфері бізнесу.  Олена є засновницею консалтингової компанії Маркетингова практика Олени Дейнеки.

Спеціалізація Олени Дейнеки як експерта:

  • Стратегічне планування
  • Розробка стратегій
  • Маркетинг (персональний і корпоративний брендинг, програми лояльності, формування стосунків з клієнтами, маркетингові дослідження)
  • Продажі

Олено, розкажіть коротко про себе та про проєкти, над якими ви зараз працюєте?

Маркетингом я дійсно займаюся багато років. Також я колишній викладач університетів, тобто маю величезне академічне минуле. В 2015 році завершила наукову викладацьку кар`єру, пропрацювавши у ВУЗах України близько 23 років.  За фахом є управлінцем. В 2011 році захистила дисертацію за темою «Маркетингова стратегія мережевих підприємств».

Також хочу зауважити, що в свій час займалася розвитком торгових мереж. А з 1994 року, будучи викладачем, я розпочала консалтингову індивідуальну кар`єру. Знання в консалтингу дозволили в 2002 році фактично побудувати власний бізнес. Спочатку це було комп`ютерне інтернет-кафе, ресторанний бізнес.

Я завжди мріяла займатися благодійністю, тому зараз це і реалізовую у вигляді волонтерства та зоозахисту. Я взяла участь з моїми однодумцями в конкурсі громадських проєктів , вигравши частково конкурс та отримавши фінансування. В 2019 році я відкрила соціально-ветеринарну клініку в м. Тернопіль. Тому, зараз майже усі зусилля я концентрую на розвиток саме соціально-комерційного проєкту – соціально-ветеринарної клініки.

За моїми міркуваннями, консалтинг в нашій країні тривалий час був неактуальним, тому я вирішила перечекати цей момент та присвятити себе новим проєктам. Після карантину я розумію, що повертається інтерес до фаховості, експертності, знань, досвіду. І тому, моя думка, що за консалтингом в Україні буде майбутнє.

Оксано, розкажіть за інноваційні рішення, котрі ви використовуєте у власних проєктах? Що змінилося у форматі роботи через карантинні обмеження?

Управлінська діяльність взагалі пов`язана з інноваціями, адже кожен день ми придумуємо щось нове, аби бізнес тримався на плаву. Це може бути взагалі щось непомітне для неозброєного ока або нова думка, котра згодом перетвориться в ефективне рішення та інноваційне впровадження. За поняття «інноваційність» я можу взяти креативність, котра змушує кожного з нас адаптуватися в  змінених карантинних умовах.

Кожен день я замислююся над тим, що я можу нового принести в свій бізнес та й загалом в себе. Так виходить, що мій невеликий бізнес у вигляді соціально-ветеринарної клініки цілком залежить від мого психо-емоційного стану. Перевірила на практиці, що успішність мого бізнесу залежить від того наскільки я ментально та енергетично підготовлена до його успішної реалізації. Тому, зараз проводжу більше і більше роботи над собою, адже бачу в цьому величезний потенціал. Чим я легша, чим я простіша, чим я зрозуміліша сама для себе як керівник та жінка, тим легше мені керувати та розвивати й надалі бізнес.

Чи приємно вам долучитися до когорти спікерів  Форуму «Intellectual Online Ironman»?

Звісно, що приємно. Тим паче, я вважаю за честь приєднатися до когорти IronMan, як можна так сказати. Можливо, б внесла свою лепту IronWoman , оскільки ми все таки жінки, тому маємо особливий підхід до бізнесу. Жінки в бізнес приносять багато емоційності, доброти, милосердя. По-своєму керуємо, маємо власну жіночу енергію, накладаючи відбиток практично до всього, до чого ми доторкаємось.

Я з нетерпінням чекаю початку  Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн Форуму під назвою «Intellectual Online Ironman». Зі свого боку обіцяю вкрай цікаві виступи, тому охоче закликаю усіх приєднуватися до Форуму.

Олено, чи вважаєте ви правильним таке твердження, що успішному керівнику потрібно постійно отримувати нові знання?

Я підтримую це твердження, тим більше я його постійно реалізовую. Так вийшло, що будучи викладачем, а потім людиною, котра займається бізнес-тренерством, консалтингом я зрозуміла, що неможливо стояти на місці, адже станеш фактично андердоґом. Але, також важливо розуміти, що це твердження не мусить перерости в завзяті перегони. Потрібно усвідомити, що постійне навчання мусить стати способом життя.

Я можу сказати, що  я постійно хочу вчитися, отримувати все новіші знання та інвестувати в себе. Таке бажання, на мою думку,  в мене в крові, тому я нічого не можу з цим зробити, а тільки охоче прийняти та передавати свій досвід іншим.

Я бажаю й іншим намагатися постійно отримувати нові знання, адже це цінно, ресурсно та гарантовано покращить вам життя та ваш бізнес загалом.

Поміркуйте, користь учасникам від Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн Форуму «« Intellectual Online Ironman» стане ціннішою, ніж його благодійний внесок в розмірі 91 Євро?

Звісно, 91 Євро – це ніщо, якщо ми порівняємо ці знання, котрі накопичили спікери форуму. Цей досвід, котрий ми сьогодні акумулюємо в своїх невеликих промовах чи в своїй роботі, скажімо, дорогого коштує. Це не просто знання, це знання , котрі помножені на переживання, на помилки, на вдачі. Адже, мої помилки та досвід, котрий я можу розділити зі слухачами насправді зможе вберегти сотні тисяч доларів чи євро тим людям, котрі сьогодні займаються бізнесом.

Там, де ми сьогодні заощаджуємо не робити помилки через досвід інших людей вартує чималого досвіду, втрачених грошей та витрачених нервів цим людям, котрі й вирішують з вами ділитися цим.

Учасникам форуму важливим є розуміння самої психології міркування експертів, адже саме так кожен слухач зрозуміє для себе в якому руслі й йому потрібно надалі рухатися.

Можливість стежити за людьми, котрі можуть надати неоціненого досвіду є вкрай важливою, тому нехтувати цим непотрібно.

Поради від Олени Дейнеки для учасників онлайн Форуму «« Intellectual Online Ironman»?

Я бажаю не здаватися, а йти до своєї мрії. Якщо не можеш йти, то хоча б на деякий час приляж в напрямку своєї мети, але потім продовжуй боротися за кінцевий результат.

Візьміть свою долю в свої руки, ніколи не чекайте, що хтось прийде та зробить щось за вас, адже це утопія. Потрібно зрозуміти, що все в наших руках, тому охоче реалізовуйте усі можливості, які існують.

Розмовляла Дар`я Рачковська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.