logos

Автоматизація обліку – вивести бізнес на новий рівень. Досвід компаній ЛІМО та КУБ

Нещодавно ми знайомили вас з компанією Комплексне управління бізнес-процесами (надалі – КУБ). Підприємство спеціалізується на проведенні комплексної автоматизації усіх облікових ділянок великих підприємств на базі програмних продуктів BAS (1С). Найбільшу увагу приділяється управлінському обліку та автоматизації бізнес-процесів, застосування яких підвищує ефективність діяльності замовника.

На сайті компанії зазначається, що місія КУБ – зробити автоматизовану систему підприємства помічником в реалізації амбітних ідей розвитку бізнесу та економіки держави. Тому ми вирішили підготувати серію публікацій про успішні кейси підприємства Комплексне управління бізнес-процесами. У цій статті розглянемо досвід автоматизації обліку компанії ПрАТ “Львівський холодокомбінат” (ТМ “ЛІМО”)

ПрАТ «Львівський холодокомбінат» – це підприємство з значним в Україні досвідом у виготовленні морозива. Холодні ласощі у Львові почали виготовляти понад 70 років тому.

“Кожного року на підприємстві зростає кількість виготовленої продукції та її асортимент. В асортименті підприємства понад 150 різновидів продукції.

Такий значний та складний процес виробництва, продажу та логістика потребують відповідного бухгалтерського та управлінського обліку, які б дали змогу нам без зайвих зусиль обліковувати всі господарські операції і здійснювати за ними контроль.

Проаналізувавши ринок послуг з автоматизації обліку нами було обрано ТзОВ “Комплексне управління бізнес-процесами”, і ми не помилилися”, – розповіла про своє підприємство головний бухгалтер Анна Анохіна.

Компанія КУБ, є одним з лідерів з надання послуг автоматизації обліку на професійному ринку Львова, Західного регіону та України в цілому. За спільним погодженням була обрана найбільш гнучка конфігурація з програмних продуктів лінійки “1С:Підприємство 8”, яка дозволяє реалізувати значні можливості індивідуальних розробок.

Для проведення автоматизації обліку підприємству необхідно було провести оновлення серверної архітектури, що було успішно зроблено, за рекомендаціями спеціалістів КУБу.

Провівши значну роботу, спільними зусиллями працівників компанії КУБ та нашої компанії, всі поставлені завдання в цілому успішно виконано, автоматизовано таку складну ділянку як експедиційні перевезення і найголовніше автоматизовано процес визначення собівартості всієї продукції за її видами. Логіка калькулювання собівартості побудована з використанням розподілу витрат допоміжного виробництва за методом Гауса, оскільки різноманітні підрозділи надають взаємні послуги один одному.

Проведено автоматизацію оперативного виробництва за всіма дільницями для чого були розроблені окремі документи, які враховували особливості виробничого процесу (приготування маси, виготовлення стаканчиків, формування і пакування морозива). І як підсумок майстри за підсумками зміни звітують в ІС (інформаційній системі) про використану сировину і матеріали та про вихід продукції з можливістю аналізу втрат.

Впроваджено також систему прослідковуваності, яка необхідна для відповідності вимогам HAССP.

“Крім того КУБ запропонував нам для впровадження і власну розробку автоматизації обліку нарахування заробітної плати. Така пропозиція була просто знахідкою для нас, оскільки на ПрАТ “Львівський холодокомбінат” застосовуються різні види трудових договорів, різні режими праці (позмінна робота в тому числі і нічні зміни, чергування, від виробітку і т. д.), значний пакет соціальних виплат та забезпечень, а також використовується розгалужена схема преміювання працівників”, – додає головний бухгалтер Анна Анохіна.

Резюме

Компанію Комплексне управління бізнес-процесами створено у 2001 році. За роки своєї діяльності компанія реалізувала 2020 проекти, автоматизувавши 3913 робочих місць. 

Засновники компанії (Нестор Барановський (к.е.н.), Євген Моргаєв, Богдан Барановський) – спеціалісти з вищою обліковою освітою, що суттєво спрощує комунікативний зв’язок  в процесі налагодження управлінських автоматизованих систем. 

Основним принципом роботи компанії є виготовлення якісного продукту. Тому якщо проект розпочато, компанія зробить усе можливе, щоб його завершення було успішним.

Дізнатися більше про компанію: https://www.kubp.com.ua/

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.