logos

Знайомство з сертифікованими власниками: Ольга Загорулько : «У гарному будинку живуть щасливі люди»

Довідка: Ольга Загорулько – власниця невеликої компанії з реалізації та пошиття текстилю. Її організація успішно працює з 2019 року,  а саме займається пошиттям текстилю для кухонь та оформлення квартир.

Оля: “Ще нещодавно я працювала дуже багато, думаючи про те, що клієнти мають більше купувати у мене тканин та готових виробів – скатертин, серветок, декоративних виробів та гардин. Але моє знайомство з Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу суттєво змінило моє життя. Я зрозуміла, що, насправді, я роблю людей щасливими від користування гарними речами та даю можливість жінкам мати свій власний бізнес при цьому не вкладаючи час. Це унікальність, яку мені допомогли побачити і відчути мої консультанти.”.

Олю, а що саме тепер пропонує ваша компанія?

Сьогодні мій бізнес – це уже на лише компанія, яка шиє домашній текстиль та продає його через власний сайт та інстаграм канал. Я зрозуміла як бути корисною клієнтам у більшому. це дійсно у “Гарному домі живуть щасливі люди”, саме під таким гаслом тепер працює мій бізнес. Я допомагаю жінкам разом зі мною заробляти власні гроші. Це дуже просто. Будь-яка жінка завжди має свій стиль оформлення власного будинку. Відтепер жінки можуть створювати свої стилі та продавати їх через мій сайт та через моїх працівників, а мої майстри будуть відшивати всі елементи стилю – штори, скатертини, ухватки, серветки. Я, навіть, домовилась з продавцями посуду, які будуть також додавати до стилю і посуд.

Це та можливість, якої не мають більшість жінок в нашій країні – заробляти додаткові заробітки при цьому не створюючи свій власний бізнес. У цьому я бачу унікальність саме для жінок. Мене надихає робити людей щасливими, коли вони роблять свої оселі гарними та тішаться з цієї красоти.

Олю, як давно займаєтесь підприємницькою діяльністю?

З 17 років, якщо можна так сказати, почала займатися підприємницькою діяльністю. В батька був у власності приватний пансіонат, там був кафе-бар, котрий і було моїм першим підприємництвом. Насправді, доводилося попрацювати на всіх позиціях в  цьому кафе, але ці часи, безумовно, згадую з теплом на душі.

Хочу зауважити, що мій батько, як до мене, так і до моїх сестер ставився прискіпливо, без поблажок, вимагаючи відповідальної та якісно виконаної роботи.

З 2014 року, коли моїй родині та мені довелося вимушено виїжджати з с. Безіменне, я ще працювала в кафе. Молодшій донечці на той момент було 2 рочки. Переїхавши до Маріуполя, я з нуля почала займатися реалізацією тканин для домашнього текстилю, а саме – постільна білизна, кухонний текстиль. Вдома не вистачало місця на тканини, а просто продавати тканини стало для мене нецікавим заняттям.  Саме з того моменту я замислилася над пошиттям скатертин. Оголошення розмістила на онлайн-платформі та почали надходити перші омріяні замовлення.

Наступний період мого життя був не менш цікавим. Я забрала весь свій асортимент та поїхала до Кам’янець-Подільського до сестри. Вона мала власне ательє  з пошиття одягу. Ми планували спільний бізнес, але чомусь ця справа так і не отримала успішного розвитку. Повернулася знову до Маріуполя, але взявши з собою дві професійні машинки на виграний грант.

Знаєте, в той момент мене охоплювало відчуття того, що я можу щось більше. І так випадковим чином, хоч я й не вірю у випадковості, я почула про виставку «Схід-Експо». Я мріяла туди потрапити та в кінцевому результаті моя мрія здійснилася. Перша в житті виставка була для мене величезною щасливою подією. Підготувалася дуже прискіпливо та відповідально. Створила назви, упаковки, фірмові етикетки нашого продукту.

Така подія мене надихнула та з 2019 року, а саме 3-го травня я почала шити на замовлення текстиль для кухні та знайшла менеджера для продажу виробів. Саме ця дата вважається днем народження нашої невеликої компанії.

В 2020-ому році я виграла грант на фотозону. З того моменту в нас з’явилися гарні фото для продажу виробів.

Але, останнім часом ловлю себе на думці, що застрягла на одному місці, де нецікаво та сумно. Я відчуваю, що можу більше.

На вашу думку, які саме риси характеру потрібні підприємцю, аби його бізнес якнайкраще розвивався?

Найголовніше – велике бажання та любов до того, чим ти займаєшся. Жити цими думками, візуалізувати їх постійно. Рухатися у своєму напрямку, можливо повільно, але бути в русі. Бажання, думки, дії – створюють незрозумілі речі, котрі надзвичайним способом допомагають в реалізації задуманого.

Варто постійно вірити в себе та дослухатися до себе. Моя  інтуїція – мій вірний помічник у житті.

Олю, що саме спонукало вас до проходження курсу від Руслана Бєльтюкова?

Вважаю, що ми маємо відмінні можливості, котрі інші регіони України не мають. Не скористатися ними – неправильно.  Тим паче, коли я розумію, що багато чого ще не знаю та потребую фахової допомоги в успішній реалізації власного бізнесу.

Під менторство Руслана Бєльтюкова я хотіла потрапити, навіть дуже хотіла. Але, хочу зізнатися, що така ідея для мене чомусь здавалася нездійсненою, адже розуміла, що є компанії, котрі є серйознішими, ніж моя. Серед  такої конкуренції я загублюся. Але незрозуміла енергія –  існує, і тому я тут.

Які висновки ви зробили для себе після проходження навчання?

Зізнаюся чесно, що в мене досі йде обертом голова від отриманих знань. Таке відчуття, що Руслан показав мені збоку, як виглядає зараз моя сфера діяльності та показав правильний шлях.

                                                                              Розмовляла Дар’я Рачковська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.