logos

Знайомство з сертифікованим керівником: Тетяна Орлова: «Після навчання я зробила для себе один важливий висновок – треба знайти свою нішу та рухатися у ній далі»

Довідка: Тетяна  Орлова – спікерка, коуч-тренерка, експертка з mindfulness, організаторка семінарів, тренінгів. Власниця «Bosfor Academy. Mindfulness» та ТОВ “НАУКОВО ЕКСПЕРТНОГО ІНСТИТУТУ “ПРАВО ХАБ”. Живе в Києві. Паралельно поєднує роботу з навчанням, наприкінці минулого року вступила в УКУ на магістратуру. У 2019 році закінчила навчально-консультаційну програму систематизації бізнесу MBS у Львівській школі керівників бізнесу.

Розкажіть про свою діяльність. Які теми ваших семінарів? Хто є вашими клієнтами?

Я засновниця Bosfor Academy. Mindfulness. Спеціалізуємося на організації  семінарів, різних тренінгів. Здебільшого зараз такі заходи відбуваються онлайн. Також я власниця ТОВ “НАУКОВО ЕКСПЕРТНОГО ІНСТИТУТУ “ПРАВО ХАБ”. Організовуємо професійні семінари для юристів.

Я також розвиваюся як спікерка та коуч. Розповідаю про продуктивність, ефективність, залежності, стрес, здоров’я мозку.

Давно Ви працюєте у цій сфері?

Десь два роки.

Що спонукало вас до проходження навчально-консультаційної програми систематизації бізнесу MBS?

Тоді я потребувала розібратися у тому, що робити та як рухатися далі. Також у планах було реалізувати певні проекти, але мені бракувало певних знань для того.

Поділіться своїми інсайтами після проходження навчання у Львівській школі керівників бізнесу?

Після навчання я зробила для себе один важливий висновок – треба знайти свою нішу та рухатися у ній далі.

Чи допомогло навчання у Львівській школі керівників бізнесу реалізувати свої плани та розвинути себе у професійній діяльності?

Поки що важко сказати, оскільки пройшло небагато часу. Але з впевненістю можу сказати, що тоді це навчання було тим, чого потребувала. Я із великим задоволенням проходила цей курс. Отримала ту підтримку, якої тоді мені бракувало.

Можете розповісти про свої основні помилки?

Основна моя помилка у тому, що можу надмірно працювати, а потім потребую часу на відновлення. Не завжди мені вдається правильно розподілити свою активність. Можу два тижні працювати у ненормованому графіку, а потім тиждень відновлюватися, приходити до тями. Деколи люди очікують, що я буду працювати весь час, тобто у режимі нон-стоп. Але це не так, варто розмежовувати роботу та особисте життя.

Яку літературу порадите нашим читачам?

Мені сподобалася книга Чарлза Дахігга «Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі». А ще «Дофамін: найбільш потрібний гормон. Як молекула керує людиною» Деніела Лібермана. Це останні прочитані мною книги. Вони будуть цікавими як і для людей, які цікавляться бізнесом, так і для тих, хто хоче пізнати себе.

Чи трапляється у вас емоційне вигорання?

Я постійно намагаюся відчувати коли мені слід відновлюватися, аби не потрапити у пастки емоційного вигорання.

Як не довести себе до цього стану?

Іноді може бути так, що швидко з цього стану вийти не вдасться. Якщо ви надмірно працюєте, маєте багато проектів, то взагалі можете не відчути тієї межі, коли у вас починається емоційне вигорання. Я практикую медитацію mindfulness, займаюся цим кожен день. Роблю вправи на кшталт ведення щоденника, виплескую всі свої думки на папір. Це допомагає мені відчути себе, що зі мною відбувається. Завжди слід прислухатися до себе, це така ж сама навичка, як писати, читати.

Які маєте захоплення?

Мене цікавить все, що пов’язане з нейробіологією. Я вже говорила, що практикую медитацію. Зараз також вивчаю психологію, це теж є моїм хобі. Ну так як і більшість, я люблю активний відпочинок: кататися на велосипедах, поплавати на байдарках. А ще я багато читаю.

Як ви прийшли у ту галузь, де зараз працюєте?

До цього я працювала у галузі продюсування. Потім поступово вчилася новому, аби реалізувати себе у цій галузі, якою зараз займаюся. З часом досить багато чого зробила, постійно вчилася, аби стати експертом. Напрямок mindfulness є новим. Мій інтерес до нього досить глибокий. За допомогою цієї справи я реалізовуюся.

Розкажіть про Ваше навчання в УКУ.

У 2020 році я вступила на магістратуру в УКУ, вивчаю психологію. До цього я паралельно вчилася у Київському національному лінгвістичному університеті та Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Зараз я зрозуміла, що мені цікава сфера психології.

Яке ваше найбільше досягнення за останній рік?

Вивела бізнес, яким займалась багато років, на новий рівень. Записала декілька онлайн-курсів по mindfulness, стресу, здоров’ю мозку, здоровому сну та боротьбі з залежностями.

Розмовляла Дарина Жданович

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.