logos

Знайомство з сертифікованим спеціалістом: «Сертифікація дає розуміння того, як будувати різні процеси згідно з міжнародними стандартами», – Наталія Приймак.

Довідка: Наталія Приймак працює територіальним менеджером мережі партнерських відділень у компанії «Нова Пошта». Нещодавно пройшла сертифікаційний курс в Українській школі бізнесу.

Як давно Ви працюєте в компанії «Нова Пошта» та які Ваші обов’язки?

Я працюю в компанії вже 8 років. Це моє перше місце роботи, починала я з посади оператора поштового відділення. Щодо обов’язків, я виокремлю три основні напрями: управління мережею партнерських відділень; забезпечення необхідного рівня показників якості та сервісу; розширення мережі за рахунок відкриття нових відділень.

Які маєте захоплення?

У вільний час люблю читати. Постійно розвиваюся в професійному та особистому напрямах шляхом проходження різноманітних тренінгів та курсів. Люблю активний відпочинок з друзями, тобто сидіти на місці – не про мене.  Особливе моє хобі – це кулінарія, воно для душі. Займаюся спортом: біг та йога. До того ж люблю багато подорожувати. Останні три місяці почала практикувати ранні підйоми о 5 ранку. Завдяки цьому я отримую додаткові години щодня, щоб встигати більше. Ранок – це час для себе, без поспіху та метушні.

Можливо, порадите якусь літературу для наших читачів?

Я раджу прочитати книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Меї Маск. Вона про жінку з досвідом, яка прожила цікаве життя. У ній описуються її погляди, принципи та життєві цінності. Ця книга дуже мотивує.

Наступна – «Скарга – це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів» Клауса Меллера та Джанелі Барлоу. Вона допоможе зрозуміти, як правильно працювати з клієнтами та негативними відгуками.

І ще одна, досить цікава книжка – «Від хорошого до величного» Джима Коллінза. Це аналіз чинників, завдяки яким одні компанії є непоганими, а інші стають успішними та зберігають хороші позиції на ринку.

Коли відчули потребу у проходженні сертифікації ISO?

Рекламу курсу бачила вже давно, близько року тому. Сьогодні важливою конкурентною перевагою для компаній на ринку є автоматизація процесів, а без знання самої системи впровадження та управління це зробити неможливо. Оскільки я планую і надалі розвиватися в управлінні, то вирішила пройти курс для отримання міжнародної сертифікованої компетенції. Також хотіла зрозуміти, як правильно формувати та структурувати деякі робочі процеси. Тож коли випадково побачила рекламу знову, вирішила цього разу не відкладати. Мені підійшов формат навчання, онлайн без дедлайнів, оскільки сама могла спланувати час, визначати, коли вчитися.

Можливо, проходження сертифікації надихнуло Вас на нові ідеї в роботі?

Все в майбутньому, оскільки зараз планую ще пройти навчання з управління бізнес-проєктами. В комплексі застосовувати знання на практиці.

Чи виправдані інвестиції у бізнес-освіту. І наскільки важливо вчитися та розвиватися?

Я прихильник думки, що інвестиції в особистий розвиток є вкрай важливими. Скільки ми живемо, скільки ми і вчимося. Немає такого моменту, коли можна сказати, що я знаю все. Ринок постійно змінюється, кожного разу диктує нові правила, виникають нові тенденції. Треба тримати руку на пульсі, як то кажуть. Для цього і потрібні нові знання. Я за інвестиції у бізнес-освіту, вони завжди виправдані. До того ж, під час навчання ти знайомишся з цікавими людьми, які мають схожі цінності. У мене часто так трапляється, що як тільки здобуваю нові знання, то відразу виникає потреба їх використовувати.

Розкажіть про особливості вашої роботи: нюанси та переваги.

Мені подобається те, що компанія постійно розвивається та рухається вперед. Вона є лідером на ринку. І відповідно, це мотивує мене ставати кращою. У компанії є прекрасні можливості для розвитку та кар’єрного зростання. Моя робота має багато векторів: комунікація, операційна частина, розвиток та інше. Немає чогось одного, тому не нудно.

Які переваги надає проходження сертифікації ISO управлінцеві?

Сертифікація дає розуміння того, як будувати різні процеси згідно з міжнародними стандартами. Це має велике значення для управлінця. Під час проходження навчання я отримала знання про те, як планувати, описувати (як детально описати процес, які моделі використати), аналізувати та моделювати  бізнес-процеси. Навчання сформувало у мені системний підхід до управління, спрямований на поліпшення якості процесів.

Розмовляла Дарина Жданович

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.