logos

Зустріч з Юрієм Назаруком

На натхненній зустрічі із Юрієм Назаруком – співзасновником холдингу емоцій “!FEST” учасники Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL обговорювали не лише питання бізнесу, але важливість освіти та цінностей, що ведуть вперед. Ми ж занотували ключові тези розмови:

  • Успіх “!FEST”  у партнерстві трьох осіб і правильному розподілі обов’язків.  
  • Одна із цілей проекту !FESTrepublic розширення центральної частини Львова, тим паче, що від площі Ринок до !FESTrepublic 20 хвилин пішки.
  • Для мене головним критерієм при підборі персоналу є довіра, яку викликає в мене людина на співбесіді. Крім того, навички та вміння, нетиповий досвід.
  • Для нас важливим було створити одяг, що ідентифікує тебе з Україною, саме тому ми створили свій бренд Авіація Галичини.
  • Для того аби зробити проект справді якісно ми вникаємо в нього повністю, не наполовину.
  • Дуже рекомендую вам прочитати книгу “Викрадачі вогню”, як з’являються ідеї.
  • Я намагаюсь жити як хочу, і спілкуватись з тими людьми, які мені подобаються. Це мене драйвить кожен день.

Далі ж – екскурсію !FESTrepublic – креативним простором холдингу емоцій «!FEST». Тут же кав’ярня-пекарня «Братванка», клуб !FESTrepublic.club, український бренд одягу Aviatsiya Halychyny, видавництво Старого Лева.

Кавовий хаб — FEST coffee mission – простір з єдиною в Україні кавовою лабораторію, повністю обладнаною всім необхідним для проведення капінгів, згідно з протоколом SCA (Speсiality Coffee Assosiation — світова організація, яка контролює, стандартизує та розробляє принципи роботи з сучасною кавою).

Авіація Галичини – український бренд одягу.

Офіс Холдингу емоцій !FEST. Арт-відділ. 

Довідка:

Юрій Назарук – співзасновник та креативник холдингу Fest Lokal.

!FEST – це мережа креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями, заснована 2007 року у Львові. Сміливі проекти та їх професійна реалізація робить компанію унікальною. Включає у себе відомі у Львові та поза його межами емоційні ресторани: Театр пива “Правда”; Реберня «Під Арсеналом»; «П’яна Вишня»; Ресторація-музей «Гасова Лямпа»; «Дім Легенд»; «Криївка»; «Лівий Берег»; «Львівська копальня кави»; «Львівська майстерня шоколаду»; «Львівські пляцки»; «Мазох-cafe»; «Найдорожча ресторація Галичини»; «Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливости»; «Під золотою розою»; «Ратуша»; «Пошта на Друкарській»; «Пструг, хліб та вино»; «Біля Діани на ринку»; «Дзига».

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ