logos

Почесний учасник UABL Ярослав Рущишин став кандидатом до Верховної Ради від партії «Голос»

Відомий львівський бізнесмен та громадський діяч Ярослав Рущишин вирішив балотуватися у Верховну Раду під час позачергових виборів. Співзасновник мистецького об’єднання «Дзиґа» піде на вибори по мажоритарному округу №117 від партії Святослава Вакарчука «Голос».

«Я прийняв рішення йти до Верховної Ради для того, щоб конституційне поняття «народовладдя» наповнити реальним змістом. Для того, щоб кожен українець міг відчути себе дотичним до процесів законотворення в нашій країні. І в такий спосіб долучитися до підсилення реформ, а, можливо, їхнього прискорення, щоб зменшити корупцію та бюрократизацію в нашому суспільстві і вивільнену енергію скерувати на саморозвиток, свою сім’ю, родину і на громаду нашого міста», – заявив Рущишин у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

Ярослав Рущишин – один із засновників мистецького об’єднання «Дзиґа», директор мережі швейних фабрик «Троттола» та співзасновник Львівської бізнес-школи LVBS. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради від «Нашої України». Ярослав Рущишин також був одним із засновників Студентського Братства Львівщинии і активним учасником Революції на граніті 1990 року. Почесний учасник  ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL» від 3 липня 2018 року.

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу підтримує нашого почесного учасника, адже Ярослав Рущишин є управлінцем нового типу, має значний досвід керівництва та багато років поспіль служить місцевій громаді з власної волі. Він має добру репутацію кризового менеджера і громадського діяча.

Долучайтесь до підтримки!

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ