logos

Володимир Павелко : «Розвиток управлінців – запорука успішної країни»

Володимир Павелко – спікер Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн-форуму «Intellectual Online Ironman» «Управлінські рішення в сучасних умовах», який стартує  вже 2 листопада 2021 року.

Володимир Павелко має досвід проведення змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. 2010-2015 рік очолював МВА-програми був директором МВА-програм. Києво-Могилянської бізнес-школи, з вересня 2015 – відповідає за розвиток міжнародної співпраці kmbs. Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA. Більше 10-ти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до керівника банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Місія Володимира – допомогти українським компаніям зробити якісний скачок в професійному управлінні. Зараз Володимир Павелко є засновником агенції стратегічних рішень TransformWISE.

Володимир, над якими проєктами ви зараз працюєте? Розкажіть про себе та свою роботу?

Я є засновником агенцій стратегічних рішень TransformWISE, тобто займаюся речами, пов`язаними з лідерством, стратегічними задумами, стратегіями, розробкою візії, ціннісними пропозиціями. Основна компетенція полягає у створенні та допомозі втілення  стратегічних концепцій компаніям

Займаюся темами, пов`язаними з лідерством в системах підвищеної складності і працюю над стратегіями, які стосуються створення доданої цінності. Останні 15 років я займаюся стратегуванням та допомагаю компаніям розвиватися у цьому напрямку. Працював та займався подібними речами як в ролі найманого працівника так і  в ролі «партнера по мисленню». Я принципово не називаю себе експертом, адже я людина, яка допомагає разом помислити над питаннями стратегії разом з представниками компаній.

Якщо говорити про компанії, з якими я співпрацював останній декілька років, то це українська компанія «АТБ-маркет» (також був дотичним до стратегічного рішення запуску чорного формату АТБ), компанія «Капарол Україна», компанія безпеки та відеонагляду «Віатек»,  один із найбільших постачальників сирів в Україні торгівельна компанія «ARDIS».

Які інноваційні рішення ви  застосовуєте у роботі?

В будь-яких змінах залишається щось незмінне і залишається воно так само інноваційним. В 70-тих роках минулого століття  Кремнієвій долині зародилося таке поняття як «мислити цілим продуктом».  Ми зараз говоримо про новий рівень складності, коли самостійно неможливо виробити вланий продукт. Має бути дуже тісний зв`язок з постачальниками, дистриб`юторами, тобто має бути весь ланцюжок розповсюдження товару. Звичайно, це не є винахід 70-их рр., адже подібні речі ми спостерігали 50 та 100 років тому. Зміни відбуваються постійно, а тут ще й карантин, але в результаті є речі, котрі залишаються актуальними сотні років.

Наприкінці минулого століття дуже актуальним стало розуміння того, що ми вже неспроможні самостійно виробляти власний продукт.  Тому підхід створення ланцюжка доданої цінності набуває все більшої переваги при створенні стратегічних рішень, тобто не вистачає винайти та створити продукт. Потрібно навчитися кернувати зв`язками для того, щоб власний продукт безперешкодно дійшов до споживача. Виробник мусить керувати усім ланцюжком, поки споживач не отримає твій продукт. Це навіть не логістика, а мислиннєва логістика, тобто створення мапи клієнтської цінності, створення концепту та управління ключовими альянсами.

Чи приємно вам долучитися до форуму та якими знаннями ви поділитесь з учасниками?

Розвиток управлінця не повинне ніколи зупинятися. І саме на цьому я хочу акцентувати увагу в Україні. Час від часу виїжджаю закордон, беручи участь в різних інституціях як в Європі, так і в Америці.  Мене приємно дивує, коли я перебуваю закордоном те, що там люди в 50-60 років йдуть на навчання і це є абсолютно нормально. В Україні, на жаль, ще не досягнуто такого рівня. Хотілося б, що подібний тренд відбувався і в Україні. Немає вікових обмежень, навіть, коли ви маєте величезний досвід, але з`являються нові можливості експериментувати виважено. Тому, мені приємно долучитися до події Intellectual Online Ironman. Також сподіваюся, що ця подія вплине на рішення управлінців продовжувати власне навчання протягом усього життя.

Я ділитимусь з учасниками знаннями щодо  успішного створення цінностей, стратегічних задумів, котрі допоможуть створити якнайкращий результат для управлінців.

Володимир, чи вважаєте ви  правильним те, що сучасний управлінець мусить постійно розвиватися та навчатися?

Якщо людина зупиняється в навчанні, то автоматично вона зупиняється в розвитку та в кінцевому результаті. Тому, розум, як і м`язи можуть розвиватися безкінечно. Вдалим є аналогія з Ironman, адже, як в інтелектуальному, так і у фізичному розвитку є лише один бар`єр –  власне психологічне переконання. Якщо ми віримо, що ми здатні на зміни, то ці зміни і відбуваються.

Розвиток управлінців – запорука успішної країни. Тільки ми здатні зробити цю країну квітучою власними зусиллями. Наш мозок – головна зброя управлінця.

Поміркуйте, чи стане користь від знань, отриманих на Форумі ціннішою для учасників, ніж його благодійний внесок в розмірі 91 Євро?

Я вважаю, що потрібно завжди шукати можливості розвитку в кожній зустрічі, в кожному моменті. Найбільший наш конкурент – це ми вчора. Кожен з нас повинен робити все, аби ставати з кожним днем все досвідченішим та розумнішим. Адже, лише таким чином ми зможемо просувати власну конкуренцію вперед. Тому, побувати на події, де зібрані люди, які мають непересічний досвід є хорошою нагодою для створення певного інтелектуального стрибку вперед.

Поради від Володимира Павелко для учасників Форуму.

Ніколи не зупиняйтесь та не ставте собі ментальні обмеження. Також, хочу побажати не зупинятися дивуватися, адже наш світ є дивовижним, ми живемо в країні з великим потенціалом . Нам усім разом потрібно докласти максимум зусиль для того, аби реалізувати потенціал чудової країни під назвою Україна.

Розмовляла Дар`я Рачковська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.