logos

У м. Києві пройшло навчання для ветеранів

Туризм, роздрібна торгівля, створення сайту українських новин, тепличне господарство, ремонт/реставрація дверей – і це лише кілька ідей наших учасників проекту Життя після конфлікту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

У Києві завершилось навчання для V групи ветеранів. За два дні наші учасники з тренерами Русланом Бельтюковим – президентом Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу та Олександром Білоусом – директором Львівського центру розвитку малого бізнесу працювали над стратегією, маркетингом, продажами, командоутворенням та фінансами.

Ми зібрали кілька відгуків учасників тренінгу аби надихнути інших інвестувати час у розвиток власної справи:

Свинчук Микола (фотопослуги):

«Маю ідеї фотостудії: для мене фото – це хобі всього життя, і робота, одночасно, бо я позаштатний фотограф.

Під час навчання сподобалось, що тренери неупереджено та спокійно подали інформацію, як оформити різні види діяльності та самі підходи до ведення бізнесу. Суттєво, що це приклади з реального життя, я часто відвідую подібні тренінги і маю з чим порівняти».

Ігор Щербаков (надання послуг масажу):

«Тренери Руслан Бельтюков та Олександр Білоус дуже компетентні, помітно, що мають досвід у веденні бізнесу. За допомогою цікавого контенту та доречних прикладів з життя тренерам вдалося підвести  аудиторію до зміни мислення, зміни застарілих поглядів на бізнес-процеси, що були в аудиторії, на більш модерні».

Алієв Олександр (ремонти та оздоблення приміщень):

«Раніше я ніколи не цікавився підприємництвом, розвитком власної справи, завжди працював як найманий робітник, але тренери Олександр Білоус та Руслан Бельтюков змогли показати перспективи: чого я можу досягнути, як я можу розвиватися та з часом відкрити/масштабувати власну справу. Саме стратегічне мислення та планування – для мене були ключовими питаннями на тренінгу.

Зараз я частково займаюся ремонтами приміщень, але тепер бачу можливість заробляти більше. Оскільки людям, після ремонту необхідні клінінгові компанії, тому прагну надавати послуги і в цій галузі».

Попереду у наших учасників написання та захист бізнес-планів, якісне обгрунтування якого дасть можливість отримати 1 тис. євро на закупівлю обладнання для розвитку/відкриття власної справи.

Наступні навчання пройдуть у м. Києві 21-22 грудня (також навчання проходитиме у м. Дніпрі 2-3 грудня та м. Львові 9-10 грудня) 2019 року.

Якщо ви:

– ветеран

– проживаєте у Львівській, Київській або Дніпропетровській областях

– хочете почати власну справу або розширити існуючий бізнес

Тоді у вас є можливість отримати грант у розмірі до 1 тис. євро на розвиток власної справи.

❗Заповнюйте заявку за посиланням https://ee.humanitarianresponse.info/x/#h1iirjp9 або телефонуйте за номером 068 19 11 084

Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Виконавчий партнер проекту – ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу – UABL.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ