logos

Ветеран Олександр Оловаренко: Для мене власна справа – це особиста реабілітація

Ветеран з Дніпра Олександр Оловаренко  вже третій рік виконує замовлення з будівництва промислових об’єктів. Олександр розповідає, що обрав цей напрямок діяльності через любов до результатів своєї творчої праці.

За освітою Олександр юрист. Понад 20 років працював у поліції, а повернувшись із сходу України вирішив змінити вид діяльності. Почав займатися натяжними стелями, спочатку працюючи в бригаді, згодом сам на себе.

Зараз Олександр працює разом з другом, адже за останній час обсяг роботи значно зріс. Разом все організовують, прораховують, співпрацюють із замовниками.

«Наше місто відносно невелике, і професійні будівельні компанії  у всіх на слуху, але ми вже показали позитивні результати своєї роботи та розмірковуємо над створенням візитівки компанії – власного сайту, який має значно полегшити нашу роботу та комунікацію з клієнтами», – розповідає ветеран.

Восени минулого року Олександр взяв участь у проекті «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей»: пройшов дводенне навчання, успішно захистив бізнес-план та отримав обладнання, завдяки якому розширив штат працівників та збільшив свої прибутки.

«Наша діяльність потребує залучення багатьох людей, адже працюємо з великими об’єктами. Наприклад, кілька тижнів тому закінчили роботу над проектом із виготовлення цеху для канальної техніки, з яким працювали майже рік. Для мене надважливо надавати передусім якісну та своєчасну послугу, щоб клієнт залишився задоволеним та рекомендував нас іншим», – наголошує Олександр.

Довідка:

  • Проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» впроваджується у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета — сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.
  • Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.
  • Виконавчий партнер проекту – ГО Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL.
  • Якщо у Вас виникли питання можете звернутись на гарячу лінію Міжнародної організації з міграції за телефоном: 0-800-215-025
Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ