logos

Для підприємців Тернопільщини проведуть безкоштовний онлайн-семінар на тему “Проєктний менеджмент”

1-2 грудня відбудеться дводенний онлайн-семінар на тему «Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій» для підприємців Тернопільщини. Ключова мета семінару – вивчення специфіки роботи з грантовими проєктами в Україні та за кордоном, планування та впровадження проєктів.

Тренери:

  • Руслан Бельтюков – досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Президент ГО Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу. Засновник Холдингу інноваційного розвитку – групи організацій та партнерів, які надають послуги з розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, серед яких онлайн-програми, професійна управлінська освіта, аналітичні інструменти та рішення, середньо- та короткострокові програми, корпоративні програми, консультаційні продукти, міжнародні сертифікаційні програми ISO.
  • Михайло Чорний – експерт з управління фінансами, системи BRIT System, голова Аналітично-інформаційного центру стратегічного розвитку суспільства, що готує аналітичні матеріали для керівників організацій та підрозділів, задля прийняття правильних рішень.

Захід проводиться Тернопільською обласною державною адміністрацією в рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку ,,Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області” за рахунок коштів державного бюджету отриманих від Європейського Союзу.

Участь безкоштовна. Кожен слухач після проходження онлайн-семінару отримає відповідний сертифікат.

Дата і час проведення: 1-2 грудня, о 15.00 – 18.00

Контактна особа: Олег, 380 67 177 1705, sten.oleh@gmail.com

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.