logos

Зустріч з Тарасом Кицмеєм

Тарас Кицмей розповів топ-менеджерам та бізнесмена, як розпочинав бізнес у 90-х роках, коли було відкрито перший офіс компанії SoftServe.

«Першим клієнтом SoftServe стала  компанія «General Electric», над замовним проектом якої працювало всього декілька людей. Зараз ж в компанії працює понад 6, 5 тис. людей», – згадує Тарас Кицмей.

SoftServe від початку орієнтувався на ринок США – тамтешні клієнти зрозуміліші для  компанії і швидше погоджуються на співпрацю. Натомість європейські клієнти, більш консервативні. «Ринок дуже конкурентний, різні бізнес-культури. Треба будувати канал довіри на основі якого ви можете пізніше продавати», – зазначає Тарас Кицмей.

Він зазначив, американська ментальність та культура кардинально інша: «Мене здивувало, що бізнес – це діяльність, яка викликає повагу (в американському суспільстві). Натомість  в нашому суспільстві ще досі побутував стереотип з Радянського союзу, що бізнесмени – це спекулянти».

Найбільше учасників зустрічі цікавило, де ж Тарас Кицмей черпає натхнення для роботи. З цього приводу у пана Тараса відповідь дуже проста: «Роблячи щось нове і цікаве –ти отримуєш енергію».

За словами Тарас Кицмея, аби мотивувати працівників, треба їх надихати, цього нелегко досягти у технічній, повсякденній роботі, однак така мотивація приносить бажані результати, адже які б технології не розвивались людський капітал завжди залишиться.

«Для мене ознака успіху – це впроваджені зміни» – підсумував він.

Також учасники зустрічі відвідали головний офіс компанії  Soft Serve у Львові, що на вул. Садовій, 2Д.

Приміщеннях у яких відбувається робота над проектами, де розробники спілкуються з клієнтами, обідають, відпочивають та розважаються – усе в компанії SoftServe.

Довідка:

Тарас Кицмей – український підприємець, науковець, економіст і громадський діяч. Президент корпорації SoftServeЗаслужений економіст України. Голова правління Асоціації «Інформаційні технології України». Член сенату Українського католицького університету.

SoftServe – найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Компанія, заснована у Львові в 1993 році, сьогодні є однією з найбільших розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі, а також найбільшою аутсорсинговою компанією в Україні. SoftServe  має представництва у восьми країнах світу.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ