logos

Світлана Янкович

Ця історія родом з Херсону. У Світлани Янкович був бізнес з планами та амбіціями, але трапилася війна – й світ перевернувся з ніг на голову. Як воно – починати все знову після найтемнішої паузи, яку тільки можна уявити. Читайте далі.

Я – Світлана Янкович, директор ТОВ «АУДИТ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ». Наша організація знаходиться в місті Херсон. Ми займаємось сертифікацією будівельної продукції і сертифікацією систем управління на відповідність таким стандартам як ДСТУ ISO 9001, ISO 9001, ДСТУ ISO 22000, ISO 22000, ДСТУ ISO 14001, ДСТУ ISO 45001.

ТОВ «АУДИТ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ» має акредитацію в Національному органі з акредитації України. Працюємо на ринку України з 2020 року, проте досвід кожного члена команди більше ніж 15 років.

До початку війни  мали досить амбіційні плани щодо залучення нових клієнтів, постійного вдосконалення роботи, підвищення кваліфікації, отримання нових знань.

Протягом двох років (від початку створення компанії й аж до 24 лютого) ми постійно вчились та вдосконалювались. Дуже раділи за наших клієнтів, які отримували  перемогу у тендерах, легко проходили перевірку контролюючих організацій, вдосконалювали свою діяльність, виходили на міжнародний ринок.

24 лютого

День початку повномасштабної війни повністю змінив наші плани. Наша команда і більшість наших клієнтів стали заручниками окупанта (Херсон та Херсонська область з 01.03 були окуповані збройними силами Росії). Тож певний час вся наша діяльність була на невизначеній паузі.

Сьогодні працюємо онлайн на території, яка підконтрольна Україні. Намагаємось вижити в цей тяжкий час. Дуже віримо в нашу перемогу. І точно знаємо, що за оцінкою відповідності (сертифікацією) майбутнє нашої держави. Адже однією з умов щодо вступу України в ЄС згідно «Угоди про асоціацію» є  відповідність оцінки відповідності (сертифікації) вимогам ЄС.

Про майбутнє

Наші підприємства повинні підготуватися до відбудови країни. Прагнення виготовляти гарний та якісний продукт є головною ціллю будь-якого бізнесу. Проте цього може бути недостатньо. Потрібно буде довести якість та безпечність продукції нормативним вимогам, відповідність всієї системи управління міжнародним стандартам. Для того, щоб мати гарну ділову репутацію в сфері сертифікації в майбутньому – відповідний сертифікат потрібно мати вже зараз. З цим ми власне і працюємо.

Про консультації

Про консультації Руслана Бельтюкова я дізналась ще в довоєнний період. Тепер можу точно сказати, що курс дуже інформативний й цікавий. Руслан гарний лектор і щонайголовніше – він є практиком. Всі питання, що розглядаються на заняттях, справді корисні й необхідні для ведення успішного бізнесу.

Зараз намагаюся застосовувати його поради. Пишу плани на майбутнє відповідно до нових знань.

Дещо поки неможливо втілити в життя. Але це поки що. Вся інформація щодо маркетингу, фінансового управління підприємством – дуже цінна й обов’язково буде застосована як тільки з’явиться можливість.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.