logos

Руслан Бельтюков: Про карантин вихідного дня

Багато говориться і мітингується проти карантину вихідного дня. Багато закликів і піару. Як на мене – це спроба привернути до себе увагу і зробити собі рекламу.

Проблеми треба не обговорювати, а вирішувати.

Для того, щоб ресторани змогли витримати карантин вихідного дня, замовляємо у них доставку страв додому. Це єдиний варіант зберегти сервіс. Сподіваюсь, власники ресторанів оцінять допомогу і після карантину будуть підтримувати своїх нових друзів.

З басейнами та фітнес-залами складніше, але ніхто не забороняє робити вправи на вулиці під керівництвом хороших тренерів. І за це їм оплачувати. Це чесно!

Треба враховувати реалії і допомагати один одному. В скрутний час українці об’єднувались і переживали складні часи, а не піарились і не вправлялись у красномовності.

Ми закликаємо діяти і об’єднуватись. Також закликаю купувати українське. Бо дуже багато саме українських компаній теж опинились у скруті навіть без карантину вихідного дня. Ми гідні об’єднатись і витримати складні часи.

Потім нам буде за це не соромно дивитись в очі дітям.

Хто бажає бути причетним до цього звернення – репостіть і дійте. Разом витримаємо і переможемо!

Власники ресторанів – пишіть на сторінку Асоціації у фейсбуку – будемо на сайті Асоціації публікувати телефони замовлень страв. Власники розважальних закладів і фітнес-центрів – пишіть також де Ви плануєте робити open air заходи. Друзі, пропонуйте варіанти і будемо їх пропонувати.

Не говорити, а діяти!

Ми у facebookНатисніть тут

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.