Rotary та UABL: новий етап співпраці

22 лютого у Центрі Шептицького відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Rotary Дистриктом 2232 (Україна-Білорусь) (губернатор Сергій Завадський) та Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу – UABL (президент Руслан Бельтюков) з нагоди 114-річниці заснування найчисельнішої та найдавнішої всесвітньої громадської організації Rotary International.

«Rotary» – це організація бізнесменів та людей різних професій усього світу, які об’єдналися для гуманітарного служіння та зміцнення доброї волі і миру на землі. Гасло «Rotary» – «Служіння понад власне Я» є гаслом для більш, ніж 1 200 000 людей у 166 країнах світу. Для здійснення своїх цілей «ротарійці» об’єднуються у клуби, яких нині у світі налічується понад 32 000. Основними напрямами діяльності українських «Ротарі клубів» є програми у сфері освіти та охорони здоров’я, допомога дитячим закладам.

Під час виступу президента Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу – UABL Руслана Бельтюкова було оголошено про початок безтермінового спільного благодійного проекту Громадської школи бізнесу та Rotary Дистрикту 2232 (Україна-Білорусь). Від так з  22 лютого 2019 усі прибутки Громадська школа бізнесу передаватиме на благодійні проекти Rotary.

Підписання меморандуму про співпрацю між Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL та Rotary Дистриктом 2232 (Україна-Білорусь) є в першу чергу є взаємовигідним для суспільства та бізнесу і об’єднаними спільними зусилля ми зможемо реалізувати безліч гарних та визначних проектів.

Довідка:

Громадська школа бізнесу – це перша бізнес-школа в Україні для розвитку малого бізнесу, що допомагає формувати сприятливе середовище для позитивних змін. Мета діяльності: розвиток та навчання власників та керівників бізнесу, їх працівників, задля підвищення рівня оплати праці та зменшення відтоку кадрів за кордон.

Підготувала Ольга Гординська. Фото Антоніна Кореневська.

Події
Бізнес-інтенсив “Матриця успішного бізнесу”
  • Березень 26, 2019
  • 16:00 to 20:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109, ауд. 108
Тренінг “Стратегічне планування та формування екосистем у бізнесі”
  • Березень 28, 2019
  • 09:00 to 19:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ