logos

Rotary та UABL: новий етап співпраці

22 лютого у Центрі Шептицького відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Rotary Дистриктом 2232 (Україна-Білорусь) (губернатор Сергій Завадський) та Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу – UABL (президент Руслан Бельтюков) з нагоди 114-річниці заснування найчисельнішої та найдавнішої всесвітньої громадської організації Rotary International.

«Rotary» – це організація бізнесменів та людей різних професій усього світу, які об’єдналися для гуманітарного служіння та зміцнення доброї волі і миру на землі. Гасло «Rotary» – «Служіння понад власне Я» є гаслом для більш, ніж 1 200 000 людей у 166 країнах світу. Для здійснення своїх цілей «ротарійці» об’єднуються у клуби, яких нині у світі налічується понад 32 000. Основними напрямами діяльності українських «Ротарі клубів» є програми у сфері освіти та охорони здоров’я, допомога дитячим закладам.

Під час виступу президента Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу – UABL Руслана Бельтюкова було оголошено про початок безтермінового спільного благодійного проекту Громадської школи бізнесу та Rotary Дистрикту 2232 (Україна-Білорусь). Від так з  22 лютого 2019 усі прибутки Громадська школа бізнесу передаватиме на благодійні проекти Rotary.

Підписання меморандуму про співпрацю між Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL та Rotary Дистриктом 2232 (Україна-Білорусь) є в першу чергу є взаємовигідним для суспільства та бізнесу і об’єднаними спільними зусилля ми зможемо реалізувати безліч гарних та визначних проектів.

Довідка:

Громадська школа бізнесу – це перша бізнес-школа в Україні для розвитку малого бізнесу, що допомагає формувати сприятливе середовище для позитивних змін. Мета діяльності: розвиток та навчання власників та керівників бізнесу, їх працівників, задля підвищення рівня оплати праці та зменшення відтоку кадрів за кордон.

Підготувала Ольга Гординська. Фото Антоніна Кореневська.

Події
Тренінг “Ілюзія дефіциту персоналу”
  • Травень 22, 2019
  • 16:00 to 19:00
  • м. Стрий
Тренінг «Подолання дефіциту персоналу інноваційними методами»
  • Травень 28, 2019
  • 14:30 to 17:30
  • м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1
UABL Project Club
  • Травень 29, 2019
  • 18:00 to 20:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109, кафе "Фелікітас"
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ