logos

«Патріотичність полягає у тому, щоб розвивати державу економічно», – Олексій Герасимов

Олексій Герасимов – підприємець, разом із командою ТПК «Профальянс» займається виробництвом деталей і запчастин для промислових підприємств.

«Цим напрямком діяльності я зацікавився ще у студентські часи через свою першу освіту інженера-механіка, – розповідає Олексій. – Впродовж певного часу  займався також викладацькою діяльністю, але, в підсумку, обрав побудову власного бізнесу. Окрім того, на мій вибір вплинула і специфіка нашого міста – Маріуполя, адже це промисловий центр країни».

 

З метою розвинути свій бізнес Олексій звернувся за допомогою до Львівської школи керівників бізнесу: «Львівська школа керівників бізнесу дає цікаві ідеї, які мені самотужки було б складно знайти. Тобі пояснюють, як вибудовувати роботу, як організовувати процеси. Це дуже корисно. Черпати натхнення від кваліфікованих наставників є необхідним. Спікери у Львівській школі керівників бізнесу дають багато цікавої інформації, дають свою оцінку твоїй діяльності. Це дає змогу поглянути на свої дії під іншим кутом. З точки зору розвитку це дуже корисно. Потрібно завжди прагнути вдосконалити себе, свою справу. Бо зациклення на одному напрямку зупиняє ріст».

Розвиток у своїй сфері Олексій бачить у підвищенні ефективності роботи. «Ми плануємо закупити сучасніше обладнання, що принесе більший прибуток. Адже дуже багато обладнання в нашій сфері ще радянського зразка. Але хочеться це змінити, хочеться дати працівникам нові знання та навички. Над кваліфікацією персоналу важливо працювати».

Завдяки програмі по розвитку бізнесу від Львівської школи керівників бізнесу, Олексію вдалося зрозуміти, як покращити роботу: «Важливо структурувати процеси, делегувати їх різноманітним спеціалістам. Це звільняє час для нових напрямків, пошуку нових шляхів розвитку. Це важливо для будь-якого бізнесу».

На запитання – чи відчуваєте ви підтримку з боку держави, мотивацію розвивати свій бізнес – Олексій відповідає, що наразі – ні: «Патріотичність полягає у тому, щоб розвивати державу економічно. Чим більше ми продаватимемо додану вартість, тим багатшими ми будемо. Я вважаю, що держава має забезпечити передусім рівний доступ усіх учасників ринку до інформації, рівну відповідальність. А далі — справа за нами».

Низка факторів впливає на успіх бізнесу. Серед них і наявність певної унікальності у порівнянні з конкурентами. «Відслідковувати конкуренцію на ринку потрібно. Важливо знати своїх конкурентів, аналізувати, порівнювати. Це необхідний процес. Добре виконувати свою роботу –  достатньо. Але підприємець вимальовує у своїй голові унікальність проекту, що він збирається продавати, як свої знання і вміння цю унікальність монетизувати».

Окрім того, на думку Олексія, успішна людина не може досягнути продуктивності у роботі без тайм-менеджменту: «Планування є дуже важливим. Адже воно допомагає встигати більше та менше втомлюватись. Тайм-менеджмент допомагає не розпорошувати дорогоцінний час».

Початківцям, які лише розпочинають роботу над власною справою та роблять перші помилки, Олексій радить більше дізнатися про свою сферу діяльності, про управління загалом. «Головне у бізнесі робити усе якісно та ефективно, тоді у будь-якому випадку ти отримаєш прибуток».

Розмовляла Вікторія Гогой

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.