logos

Оптимізація витрат на обслуговування інформаційних систем для роздрібних мереж та діяльності торгових агентів на прикладі Галицької здоби і ІДС Боржомі

Підприємство Комплексне управління бізнес-процесами (надалі – КУБ)  спеціалізується на проведенні комплексної автоматизації інформаційних ділянок середніх та  великих підприємств на базі програмних продуктів BAS (1С). Найбільшу увагу приділяється управлінському обліку та автоматизації бізнес-процесів, застосування яких підвищує ефективність діяльності замовника.

В процесі роботи ж виникає питання як досягти поставлених цілей: заощадити час та оптимізувати робочий процес, полегшити процес інвентаризації та обслуговування клієнтів, збільшити продажі. 

Як ж досягти поставлених цілей?

Так склалися обставини, що програмні продукти BAS (1С) асоціювалися раніше з покриттям облікових функцій підприємств. Проте не менш цікавими рішеннями останнім часом поповнився набір програмних продуктів в частині ERP- систем та CRM модулів в частині комунікації роботи на планшетах, смартфонах та терміналах збору даних зберігши при цьому високу цінову лояльність продуктів BAS (1С) .

Такий підхід надає можливість заощадити час та  швидко приймати рішення, повноцінно виконувати свою роботу, полегшити процес обслуговування клієнта, доступ до бази даних з будь-якої точки світу, зручно та швидко відповідати на запити ринку, будучи поза офісом за допомогою багатофункціональної та зручної у користуванні мобільної платформи BAS (1С) на планшеті при цьому не вимагаючи істотних витрат на придбання та обслуговування. 

Як мобільна платформа BAS (1С)оптимізує витрати та які є переваги? 

  • Зручний та легкий у користуванні інтерфейс
  • Гнучкість у разі необхідності модифікації до умов конкретного Замовника
  • Можливість швидко та якісно формувати веб-звіти, доступ до яких легко реалізується через інтернет
  • Можливість роботи в режимі оф-лайн у разі відсутності інтернету. 

Досвідом розробки та впровадження мобільної платформи BAS (1С) на планшеті поділився співзасновник КУБ Нестор Барановський. 

Для компанії Галицька здоба ми розробили програмний продукт на Android та мобільній платформі (на BAS (1С)). В них близько 50 касових апаратів і за продукт, який не зовсім відповідав їх вимогам вони змушені були платити за помісячним принципом вагомі суми. Як результат, розроблений продукт окупив себе у перший рік експлуатації.

Такий продукт можна створити для будь якого підприємства, що працює в роздрібній торгівлі. Ми більше зосереджені на масштабних бізнесах, оскільки необхідна разова інвестиція з врахуванням специфіки Замовника, яка себе дуже швидко окуповує. 

Нові тренди йдуть на різних мобільних телефонах, планшетах, КПК (кишеньково-персональний комп’ютер), зараз широко використовуються сканери штрих-кодів. 

В системі Android ти можеш скачати мобільний додаток для використання, однак зазвичай такі додатки не підходять клієнтам, адже вони типові і не можливо його оптимізувати під потреби компанії. Другий варіант можна замовити велику розробку, яка витратна навіть великим компаніям. 

Ми розробили продукт, який можна оптимізувати під бізнес-процеси будь-якої компанії. Це дуже добре спрацювало на Галицькій здобі та Боржомі. На Галицькій здобі ми реалізували роздрібний продаж, а на Боржомі – обслуговування холодильного обладнання. В них бл. 45 тис. холодильників по всій Україні і більше 1 тис. менеджерів користуються цим мобільним додатком. Реалізовано також он-лайн обміни з сервісними організаціями, які обслуговують обладнання

Дана процедура полегшує роботу менеджерам, оптимізовує процеси і зменшує час на виконання завдання. Донедавна всі заявки, наприклад, з приводу поломки холодильника писалися, потім десь губилися, а зараз все можна зробити в телефоні. Процес відбувається набагато швидше, відповідним чином менеджер може виконати більше роботи. 

Створення мобільних платформ на планшеті чи Android зараз як бомба сповільненої дії. Поки вважають, що на робочому місці має бути комп’ютер, а в комп’ютері – Windows. Але зараз вже почали запроваджувати електронні чеки і ті компанії, що з нами співпрацюють в приємному шоці. 

Створення мобільних платформ на планшеті тільки заходить в цю галузь і на це потрібен час, люди ще не до кінця розуміють цінність даного продукту, що ти можеш зручно все оптимізувати під свою компанію при цьому платформа не передбачає значних капіталовкладень. 

Раніше для цього був комп’ютер і касовий апарат, і з комп’ютера передавалося на касовий апарат. Зараз це все роблять з планшета чи телефона. 

Резюме 

Компанію Комплексне управління бізнес-процесами створено у 2001 році. За роки своєї діяльності реалізувала 2020 проекти, автоматизувавши 3913 робочих місць. 

Засновники компанії (Нестор Барановський (к.е.н.), Євген Моргаєв, Богдан Барановський) – спеціалісти з вищою обліковою освітою, що суттєво спрощує комунікативний зв’язок  в процесі налагодження управлінських автоматизованих систем.  

Основним принципом роботи компанії є виготовлення якісного продукту. Тому якщо проект розпочато, компанія зробить усе можливе, щоб його завершення було успішним. 

Дізнатися більше про компанію: https://www.kubp.com.ua/ 

Сконтактуватися https://www.kubp.com.ua/#contacts

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.