logos

Стартувала реєстрація на новий онлайн-курс від Української школи бізнесу «Керуючий власник»

Нові реалії поставили перед власниками бізнесу чимало викликів. На курсі «Керуючий власник» ви дізнаєтеся як сформувати основну місію та мету компанії, як сформувати та вдосконалити продукт компанії, як управляти проектами та ризиками в компанії, зрозумієте як правильно поводитися з фінансами та активами та контролювати діяльність компанії в період кризи COVID-19. 

Програма курсу:

  • 8 Лютого 19:00    Заняття №1   Керуючий власник: візія та особисті цілі у бізнесу, пріоритети керуючого власника в управління бізнесом.
  • 10 лютого 19:00 Заняття № 2   Розуміння покрокової послідовності реалізації візії та цілей компанії. Корегування стратегічних цілей.
  • 12 лютого 19:00  Заняття № 3   Стратегічний розвиток бізнесу через стратегічне мислення керуючого власника.
  • 15 лютого 19:00  Заняття №4   Моделювання та формування організаційної структури компанії, її оптимізація та фокусування векторів діяльності.
  • 17 лютого 19:00 Заняття № 5  Управління фінансами та ключові фінансові показники, які потрібні керуючому власнику при прийнятті рішень.
  • 19 лютого 19:00  Заняття № 6  Бюджетування під час кризи.
  • 22 лютого 19:00 Заняття № 7  Управління проектами в умовах багатозадачності. Делегування повноважень та контроль виконання.
  • 24 лютого 19:00 Заняття № 8  Як управляти ризиками керуючому власнику. Управління ризиками під час реалізації проектами.
  • 26 лютого 19:00 Заняття № 9 Антикризове управління: моделювання кризових ситуацій і плани виходу з них.

Викладачі програми:

Руслан Бельтюков – Засновник Холдингу інноваційного розвитку, що налічує 7 компаній. Президент ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу. Засновник Львівської школи керівників бізнесу. Досвід у сфері управління бізнесом та громадськими організаціями понад 20 років. Пройшов шлях від менеджера до директора холдингу (8 підприємств). Здобув кваліфікаційний ступінь Master Business Administration та ступінь Master Public Administration. Розробник авторських систем комплексного розвитку бізнесу та підвищення ефективності бізнесу, які на сьогоднішній день успішно впроваджуються в українських та закордонних підприємствах.

Олександр Білоус – директор Львівського центру розвитку малого бізнесу, управлінський досвід понад 25 років. Бізнес-тренер зі стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання. Отримав ступінь Master Business Administration. За останні 5 років розробив і практично реалізував понад 350 бізнес-моделей. Є членом наглядових рад підприємств різних сфер бізнесу.

Вартість курсу:   10 920 грн.  Грантова вартість – 2920 грн. Кількість місць обмежена.

Грантова програма реалізовується «Благодійним освітнім фондом імені Данила Галицького»  в межах програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в період кризи COVID-19.  Старт навчання 8 лютого 2021 року. Формат навчання онлайн.

ЗареєструватисяНатисніть тут

Детальніше про курсНатисніть тут

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.