logos

Олексій Скриба – запрошуємо до спортивного залу для стретчингу у Львові

Бенефіціар проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Олексій Скриба – ветеран, що до 2014 року жив та працював будівельником в Одесі. Однак цей рік став для нього переломним, Олексій вирішив стати на захист Батьківщини та пішов добровольцем на схід. Він служив танкістом в 28 бригаді до 2018 року, допоки не був звільнений зі служби за станом здоров`я після отримання травми.

Після звільнення проходив лікування у Львівському військовому шпиталі. На цьому етапі свого життя вирішив залишитися на постійне проживання у славетному місті Львів. Тут зустрів свою майбутню дружину, яка працює фітнес-тренером. Через отримані травми, Олексій розумів, що не зможе продовжити працювати за своєю колишньою професією, тому вирішив розвиватися в новій сфері. Так у нього разом із дружиною зародилася ідея відкриття спортивного залу, яку станом на сьогодні вони успішно реалізували.

Звідки дізналися про проєкт? Як проходило Ваше навчання?

Якщо не зраджує пам`ять, натрапив на одне з оголошень у соціальних мережах. Тоді вирішив спробувати, подав свою кандидатуру на участь.

Саме навчання проводилось в дистанційному режимі і було досить інтенсивним. Правду кажучи, тренінги були дуже корисними і пізнавальними. Коли ми започатковували бізнес з дружиною, не зовсім розуміли чого саме прагнути і як нам досягти мети. Спочатку все здається дуже простим, але потім, коли починаєш працювати, розумієш як насправді складно вести бізнес. Для нас з дружиною проблемним питанням було визначення нашого клієнта, на якого слід орієнтуватися. Дякуючи проєкту, ми дуже збагатились знаннями в цьому напрямку і тепер розуміємо на якого клієнта цілитися, а також як його якісно залучити. До того ж, нас просвітили в різних юридичних тонкощах ведення бізнесу, що, впевнений, в майбутньому нам дуже знадобиться.

Що саме Вам найбільше сподобалось у навчанні? Розкажіть детальніше про свій бізнес.

Думаю, що найбільш корисним є знання для пошук клієнта та розуміння того, на кого орієнтувати даний бізнес. На власному досвіді ми дарма тратили кошти на рекламу, тому що вона не приносила очікуваного результату.

Щодо опису нашого бізнесу, то у нас спортивний зал, який загалом орієнтований на жіночу аудиторію. Усі заняття проводить моя дружина, яка є фітнес-тренером з power strech. Здебільшого це формат невеличких груп, що дозволяє нам працювати навіть в карантин. Також існують індивідуальні заняття, проте це скоріше виняток, ніж правило. Окрім цього скоро планується відділ масажу. Таким чином, ми хочемо реалізувати комплексний підхід до фітнесу.

Чому обрали саме такий вид бізнесу? Як вважаєте, проєкт відіграв свою роль у відкритті Вашого бізнесу?

Дружина має досвід в даній сфері, вона навчалась цьому у Києві. Я певен, що замість того, щоб працювати на когось, краще працювати на самого ж себе. Тому ми вирішили з дружиною зробити такий бізнес та розвивати його.

Звісно, вважаю, проєкт відіграв свою роль – це досить потужна допомога. Сподіваюсь, вже зовсім скоро бізнес почне приносити сталий прибуток. Проєкт допоміг нам як і обладнанням, так і безцінними знаннями. Дякуючи проєкту ми отримали, по-перше, спортивне обладнання. По-друге, масажний стіл, який нам зовсім скоро дуже знадобиться, оскільки ми плануємо залучати масажиста. По-третє, ми отримали невелику акустичну систему, яка сьогодні створює атмосферу затишку в спортивному залі. По-четверте, ноутбук, який необхідний нам для адміністрування та інших операцій.

Але думаю, навики допоможуть нам навіть більше, ніж грантова підтримка.

Як плануєте розвивати власний бізнес? Що мотивує Вас займатися бізнесом?

Найближчим часом плануємо активно збільшувати клієнтську базу через рекламу в соціальних мережах. Поки що це основний вектор розвитку нашого бізнесу. Також плануємо працевлаштувати масажиста та, відповідно, відкрити масажний кабінет.

Займатися бізнесом мене мотивують мої життєві фінансові потреби. Потрібно розуміти, що моя пенсія не є великою, навіть зважаючи на те, що вона військова. В будь-якому випадку завжди хочеться жити трішечки краще, ніж зараз.

Як вважаєте, Ваш бізнес вносить вклад в зміни в суспільстві?

Думаю, що так. Невеличкий вклад, але все ж таки робить. По-перше, здоровий спосіб життя завжди йде на користь суспільству. По-друге, коли ми працевлаштуємо працівників на роботу, вважаю, це також буде корисним вклад в суспільство, оскільки ми дамо цій людині робоче місце.

Наостанок, з якою думкою Ви хотіли б поділитися з читачами?  

Не потрібно боятися – будьте сміливішими та беріться до робити! Ніколи не зупиняйтеся, адже життя триває!

Розмовляв Данило Оріховський

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.