logos

Олексій Гора – ветеран, що займається неординарною вишивкою

Бенефіціар проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Олексій Гора – ветеран, родом з міста Кропивницького. До АТО працював журналістом у місцевих газетах. Влітку 2014 році був мобілізований на схід України. Ніс службу у 55 окремій артилерійській бригаді «Запорізька Січ». Демобілізований у жовтні 2015 року.

Після повернення додому Олексій вирішив заснувати власну справу. Для бізнесу він обрав знайому для дружини сферу діяльності, позаяк вона вже довгий час займається вишивкою стрічками. Тоді подружжю спала на думку ідея поєднати вишивку машиною з вишивкою стрічками. Сьогодні вони щосили намагаються впровадити таку технологію у життя. Крім того, подружжя займається звичною вишивкою – гуртовим пошиттям логотипів, малюнків, шевронів тощо.

Звідки дізналися про проєкт? Як проходило Ваше навчання? 

Я натрапив на оголошення у соціальній мережі. Заповнив та відправив анкету для участі, і згодом мою кандидатуру підтримали. 

Навчання було достатньо динамічним та інтенсивним. Це був такий своєрідний мозковий штурм. На лекціях розглядались питання документального оформлення бізнес діяльності, а також важливі теми щодо заснування та ведення бізнесу. Дуже сподобалось, що на тренінгу фігурували бізнес-вправи, що надавало курсу практичної складової. Крім того, окремо хочу виділити телефонне консультування, на якому нам старанно допомагали правильно написати бізнес-план. Одним словом, курс насправді дуже корисний та цікавий. Де-факто весь матеріал структурований та не містить жодної зайвої інформації, тому мені було легко сприймати та засвоювати нові знання.

Що саме Вам найбільше сподобалось у навчанні? Проєкт став Вам у пригоді?

Відверто кажучи, мені як особистість дуже сподобався лектор Руслан Бельтюков. На своїх лекціях він ділився повчальними прикладами з особистого досвіду, а також розглядав цікаві теми, що стосувались його напрямку діяльності. До прикладу, він приділив час поширеним помилкам на початку ведення бізнесу та помилкам у створенні бізнес-стратегії.

На цю мить я активно працюю над запуском власного бізнесу. Оскільки я поки що не відкрив його, мені складно говорити про конкретні результати. Проте в будь-якому випадку я переконаний, що проєкт мені став у пригоді. Завдяки йому я отримав потужну вишивальну машину та вагомі для себе знання у веденні бізнесу. Отож тепер необхідно все це грамотно застосувати. 

Розкажіть детальніше про ваш бізнес.

Моя дружина вже довгий час займається вишивкою стрічками. Одного дня у нас виникла ідея робити базову вишивку машиною, а потім прикрашати її стрічками. До того ж я особисто ще не зустрічав схожого поєднання у вишивці. Крім того, ми займаємось стандартною вишивкою машиною – це пошиття логотипів, малюнків, шевронів тощо. У нас вже є попередні домовленості щодо співпраці з місцевими структурами. Перший вектор нашої справи є більш глобальним та фактично головним у нашій діяльності, а другий напрямок орієнтований на гуртові продажі задля формування фінансової подушки безпеки для нашого бізнесу. 

Чому обрали саме такий вид бізнесу? Як плануєте розвивати власний бізнес?

Ми з дружиною обговорювали можливість отримати обладнання за підтримки цього проєкту. Власне, тоді й вирішили, чим нам разом було б цікаво займатися. Таким способом ми дійшли до ідеї поєднання вишивки машиною з вишивкою стрічками. Ба більше, наразі це вільна ніша у бізнесі. 

Передусім у планах повноцінно запустити власний бізнес. Зараз я завзято вивчаю програми, які обслуговують машинні вишивки, а також шукаю варіанти реалізації нашої провідної ідеї.

Що мотивує Вас займатися бізнесом? З якою думкою Ви хотіли б поділитися з читачами?  

Відверто кажучи, набридло працювати на когось. Мене дуже мотивує самореалізація. До того ж я достатньо творча людина, яка завжди прагне змін у житті.

Закликаю усіх постійно розвиватися та ніколи не зупинятися. Запевняю, що у такий спосіб Ви зміните не тільки себе, але й наше суспільство. 

Замовити товари або послуги можна у цього ветерана за посиланням: 

https://instagram.com/kvitucha_gora?utm_medium=copy_link

Розмовляв Данило Оріховський

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.