logos

Оксана Долгова : «Моя місія, котра вписується ідентично до місії компанії – це робити сильних людей щасливими»

Оксана Долгова – спікер Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн Форуму під назвою « Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах, який стартуватиме вже з 2 листопада 2021 року.

Оксана Долгова – сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime. Є  спеціалістом в питаннях досягнення поставлених цілей, делегування особистого та робочого часу. Професійно займається проведенням тренінгів з 2015 року.

Оксана – цікава особистість та бізнес-тренерка, котра майстерно та артистично реалізує авторські тренінги Людмили Богуш-Данд на основі ефективних технологій навчання. Також, Оксана з задоволенням готова поділитися своїми ідеями, інструментаріями та думками з учасниками Форуму під назвою « Intellectual Online Ironman».

Оксано, над якими проєктами ви зараз працюєте? Розкажіть про себе та свою роботу?

Я є тренером міжнародного рівня в сфері бізнес-менеджменту від компанії BogushTime. Сюди також можу приурочити 2 освіти, а саме міжнародна економіка та освіта психолога. Освітня база дає мені можливість працювати якісно та ефективно з моєю цільовою аудиторією.

Цільова аудиторія, з якою працюю – власники та топ-менеджери компаній. Тому, мене вкрай зацікавила участь у вашому форумі, адже розумію, що на Всеукраїнському Інтелектуальному форумі знаходитимусь в оточенні саме таких людей.

Зараз я проводжу дуже різноманітні заходи в офлайн та онлайн форматі. Якщо взяти момент сьогодення, то я працюю в корпоративному форматі, це також існує тренінг «Turbo 60», який триває 60 днів, де люди працюють зі своїм життям стратегічно. Буквально за 2 дні буде офлайн-тренінг, який  я проводитиму також. Це тренінг, на якому будуть присутні керівники та власники середнього і малого бізнесу, де розбиратимемо управління часом та делегуванням. Це 2 дні потужної роботи з власним життям та з робочим часом, аби навчитися якісно працювати та відпочивати.

Які інноваційні рішення ви застосовуєте у своїй роботі? Як карантин вплинув на формування цих  рішень?

Насправді, достатньо цікавий вплив зробив карантин на цивілізований світ та життя загалом. Адже, відбулася тотальна чистка. Тобто, є компанії, які просто здалися , прийнявши саме таке, на їх думку, правильне рішення. Також і були такі компанії котрі не погодилися з тим, що вони можуть зникнути зовсім. Відповідно, саме такі компанії та корпорації діяли в геть непростий час для усього світу рішуче та ризикованіше. Але, в зв`язку з COVID-19 та карантином ми помічали дуже багато хаотичних дій з боку тих менеджерів та власників, котрі і приймали ці рішення.

Саме ці всі  рішення менеджерів топових компаній безпосередньо і мали вплив і на робочі завдання компанії BogushTime, тобто на мої завдання також.

Моя місія, котра вписується ідентично до місії компанії – це робити сильних людей щасливими. Чому саме сильних? Тому, що ті люди, котрі намагаються вижити мають лише  одне питання : «Як це зробити? Якісно, швидко, ефективно та результативно».Слабкі до нас не доходять, бо в них і так все добре.

Тому, моє завдання та завдання компанії – зробити сильних людей ще сильнішими та впевненішими за допомогою чітких технологій.

Якраз в момент карантину багато людей зрозуміли, що хочуть бути сильнішими та потребують допомоги.

Наша компанія до 2020 року була виключно офлайн. Так, ми здійснювали майстер-класи, вебінари, тренінги, але здебільшого саме нас запрошували. Але, за 2 роки карантину ми повноцінно перейшли на онлайн-формат. Ось цей кризовий момент для нас став межею росту, адже ми відкрили ще один напрямок – «онлайн-тренінги». Сьогодні, я відверто кажу, що BogushTime – єдина компанія, котра проводить вузькоспеціалізовано тренніги по управлінні часу. Також, ми єдина компанія, котра проводить ці треніги в онлайн-режимі. Ці треніги не є марафонами чи вебінарами, вони є гарантованими на результат.

За цей час в нас відкрилося 2 офіси – в США та в м. Санкт-Петербург в онлайн-форматах. Наша компанія вийшла на +20 країн, в яких ми проводимо тренінги в онлайн-форматі. Так, учасниками тренінгів з інших країн є представники з нашої діаспори, але вона розташована по усьому світу.

Ми зауважили, що підтримка потрібна не тільки власникам та топам, а й  ланкам нижчого рівня , наприклад, логістичного. Також ми дозволили подивитися на життя новим поглядом й батькам, котрі змушені були працювати в онлайн-режимі вдома, де знаходились дітки, котрі вимагали все більшої і більшої уваги. Ми допомагали представникам цих категорій у вирішенні їх проблем та допомагали знайти рішення проблем та функціонування часу у нових реаліях.

Якими знаннями ви поділитесь з учасниками Форуму Intellectual Ironman?

Насправді, мені дуже приємно приєднатися до когорти спікерів Форуму Intellectual Ironman, адже я безпосередньо знаю організаторів заходу, тому довіряю їхньому хисту та вмінню організувати таку масштабну подію. Приєднавшись до спікерів події, я зрозуміла, що також можу зустріти на цьому форумі і своїх колег, людей, яких і мені самій було б цікаво послухати та перейняти їх досвід.

Виступатимему з двома темами., а саме «Ефективне управління часом керівника» та « Як мотивувати команду на результат при відсутності бюджету».

По першій темі безпосередньо працюватимему з керівниками, які приймають участь в роботі, тому для них буде цікавою та ефективною моя тема щодо ефективності часу керівника.

Після першої теми керівникам буде цікаво послухати і мотивацію для своєї команди. Я постійно стаю свідком таких ситуацій, де не можу мотивувати людей саме фінансовою складовою. Саме друга тема покликана зрозуміти усіх нас, що грошима не мотивують, а стимулюють. Якраз про це буду спілкуватися з учасниками Форуму детальніше та предметніше. Також розповім про способи нематеріальної мотивації співробітників.

Оксано, чи вважаєте ви правильним те, що сучасний управлінець мусить постійно розвиватися та навчатися?

Звісно, я навіть розглядаю цю тезу не як запитання, а як ствердження та факт, адже час наскільки швидкоплинний та зміни відбуваються наскільки стрімко, що потрібно усім нам відповідати цьому темпу, аби не загубити свій потенціал.

Наприклад, BogushTime весь час адаптує і нашу авторську запатентовану технологію, котру створила власник компанії Людмила Богуш- Данд. Ми не стоїмо на місці на місці та постійно вдосконалюємо цю методику, адже розуміємо, що потрібно рухатися лише далі з новими силами та ідеями. В 2017 році ми були найкращою тренінговою компанією в Україні.  В 2018 році стали «Фаворитом успіху». В 2019 ми стали тими, хто утримує світовий рекорд щодо реалізації нашого соціального проєкту під назвою «Карта мрії».

Не враховуючи вищезгадані успіхи, ми не зупиняємось у подальшій реалізації, адже не хочемо автоматично деградувати.

Кожен керівник повинен  систематично навчатися. Тому, я спершу поділилася з вами тим, що вкрай приємно долучитися до спікерів Форуму, адже ця подія також стане для мене фундаментом для нових знань та досвіду.

Побажання від Оксани Долгової для учасників «Intellectual Online Ironman».

Моє побажання  я висловлю з точки зору тренера, коли я виходжу до аудиторії, яка прийшла та витрачає час та фінанси. (Тільки згодом аудиторія зрозуміє, що час та фінанси вона не витрачала, а успішно інвестувала у своє майбутнє).По-перше, що я роблю – це відключаю експерта. Ми всі багато чого знаємо, але не все втілюємо в життя. Тому, я намагатимусь  відключити свою експертність та стати ближче до аудиторії. Тільки так аудиторія зможе повністю поглинути та реалізувати усю інформацію, котру я озвучу.

Розмовляла Дар`я Рачковська

 

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.