logos

Олександр Білоус. Мислення в кризу

Усі говорять про процеси, їх вдосконалення та оптимізацію. Зі свого досвіду скажу, словами тут не зарадиш, потрібні дії. Хочу поділитися власними позитивними враженнями від спільної роботи на підприємстві моїх партнерів.

Не дивлячись на карантин та його вплив, не дивлячись на те, що підприємство працює не повний тиждень (хоча його історія роботи понад 40 років), оптимізувавши процеси та витрати, спільними зусиллями ми вийшли в плюс за останні 5 місяців. Зміна процесів та ребрендинг, навіть у короткостроковій перспективі, утримали підприємство від закриття та банкрутства.

Мені особисто було дуже легко знаходити спільну мову із власниками цього підприємства, бо вони проходили те ж навчання що і я. Програми системного розвитку бізнесу (MBS) та розвитку компетенцій  (MBA), які дають можливість вижити в епоху турбулентності бізнесу. Тільки можливість розуміння стратегічних цілей, спрямування своїх зусиль на основні бізнес-процеси і їх практична реалізація дає можливість до виживання та розвитку.

Відверто кажучи, не все реалізовано, але все ще попереду. Мене дуже тішать успіхи наших партнерів, які раніше були слухачами наших програм. Успіх досягається у партнерстві. Буду радий говорити із Вами «однією мовою» та допомагати створювати цінність для Ваших клієнтів.

P.S. Бізнес-процеси та маркетинг дають ефект від свого впровадження через 6-9 місяців, тому варто запастися терпінням.

P.P.S. Підписаний договір дозволяє мені говорити тільки загальні речі, але не забороняє ділитися успіхами.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.