logos

Яка різниця між діловою та повсякденною чоловічою сорочкою

Ділова чоловіча сорочка. Гід для новачків.

У багатьох початківців кар’єристів, які тільки відкривають для себе світ ділового дрес-коду, виникає безліч питань при виборі відповідної чоловічої сорочки для бізнес-сфери. Новачкам складно зрозуміти, чим відрізняється ділова сорочка від звичайної повсякденної. Незнання непомітних на перший погляд нюансів здатне привести до помилок в створенні особистого іміджу ділової солідної людини – сильно “веселе” забарвлення або непідходящого по тону до піджака чоловіча сорочка зруйнує враження про Вас у компетентнішого в питаннях іміджу опонента і може побічно вплинути на результати важливої угоди або про рішення керівництва про підвищення. Пропонуємо розкрити декілька секретів правильної ділової сорочки, яка не лише стане важливою в одній з улюблених складових стильного ділового гардеробу, але і наблизить Вас на декілька кроків ближче до нових кар’єрних успіхів.

Яка різниця між діловою чоловічою сорочкою і повсякденною?

Корпоративна етика за часи свого існування сформувала ідеал ділової людини – фахівця, зацікавленого в досягненні нових кар’єрних вершин і відставляючого на задній план свої особисті переживання. Тому для класичного (строгого) ділового дрес-коду неприйнятні чоловічі сорочки з коротким рукавом і вузьким кроєм. Вільний або злегка приталений фасон насправді виконує важливу комунікативну функцію – опонентові складно навіть подумки скласти упереджену думку про людину за його фізичними даними (стрункий він або повний, сутулий або з похилими плечима), коли контури тіла не занадто очевидні погляду. Що ж ще визначає сорочку як “ділову”?

– Комір – це одна з найдревніших деталей чоловічої сорочки, якої торкнулися незначні зміни, але з появою традиційної краватки до нього з’явилися нові вимоги. Кінці коміра мають бути досить глибокими, щоб приховати вузол краватки. Саме фантастична акуратність в наряді свого часу виділила працівників “розумового фронту” від простих робітників. Краватка на сьогодні є цим маркером підвищеної охайності – складно не помітити в натовпі мегаполісу офісного співробітника в елегантному костюмі і стильній краватці, невагомо пов’язаного на комірі елегантної чоловічої сорочки.

– Колірна гамма теж залишилася досить скромною – це звичайно ж білий, сірий і світло-голубий. Ці кольори нейтральні по відношенню до різних відтінків шкіри і сумісні з досить великою колірною палітрою. Краще відразу купити чоловічу сорочку в декількох кольорах – так Ви точно не будете вимушені в один день відправиться на нараду в несвіжому одязі.

Бізнес-сорочка – частина досконалого ділового іміджу

Хоч і ділова чоловіча сорочка здається на перший погляд досить нудним елементом чоловічого гардеробу, вона насправді має істинно чоловічий характер. Стильна сорочка говорить за вас, що вам не цікаві кричущі атрибути успіху, за якими не стоїть результат довгої і наполегливої роботи, – ви заявляєте про себе як про справжнього лідера, який готовий робити тисячі невеликих, але вагомих кроків, на шляху до успіху.

Джерело eterna.ua

На сайті soro4ka.com.ua ви зможете ознайомитись з продукцією інтернет магазину чоловічих сорочок та аксесуарів Soro4ka, що варті вашої уваги завдяки високому рівню своєї якості та особливої надійності.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ