logos

Успішні управлінців діляться досвідом з підприємцями

В рамках зустрічей UABL у 2018 році  з топ-управлінцями Львівщини, що спрямовані на обмін досвідом, ми зібрали ключові поради та інсайти, які будуть корисні підприємцям як в процесі розбудови бізнесу так і на старті підприємницького шляху.

Микола Кміть – президент компанії IDS Group Ukraine – виробника одного з лідерів ринку мінеральної води України ТМ “Моршинська”.

“Керівник має мислити категоріями HR, в першу чергу. Адже, головний успіх ТМ “Моршинська” – в кадрах.”

Ярослав Рущишин – громадський діяч та бізнесмен, директор ВАТ “Троттола” – мережі швейних фабрик у Західній Україні.

“Раніше я вважав, що якщо щось не окуповується, то воно не має права на існування. Зараз можу впевнено сказати: в людей треба інвестувати. Хоч ці інвестиції і не окупляться зараз, вони окупиться через покоління, два. Те, що зробила “Дзига” двадцять п’ять  років тому, зараз вибухнуло в Києві. Тому ми власне і маємо українську музику.”

Олег Синютка – голова Львівської ОДА.

“Дуже важливо, щоб ми розуміли, що все залежить від нас, тобто коли ми будемо сильні –  біля нас будуть люди, які захочуть нам допомагати, коли ми будемо слабкі, біля нас будуть люди, які захочуть нас використати. В цьому світі рахуються тільки із сильними, з тими хто має власну думку, власні амбіції. Якщо ви пішли вчитися, значить у вас є ці амбіції і ніколи не розмінюйте їх на дрібниці, будьте горді і впевнені в собі.”

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ