logos

Кирило Семенов

Кирило Семенов – один з тих, хто виїхав з небезпечного регіону і залишив все. Втім, не здався. Завдяки проекту “Антикризове управління під час війни та локальних змін” відновив власний бізнес з новими можливостями.

Кирило, розкажіть про себе: чим займалися до початку повномасштабної війни?

Я народився і виріс у Сєвєродонецьку Луганській області. Працював бізнес-тренером, коучем та психологом. Працював над багатьма навчальними проектами для підприємців у нашому регіоні. Але війна внесла свої корективи. Ми зі сім’єю залишили все і виїхали до більш безпечного регіону і зрозумів, що проблеми часом народжують можливості.

Як дізналися про нашу програму?

Побачив оголошення у Фейсбуці. Не замислюючись відправив заявку.

Чим корисне для Вас навчання?

Зараз я отримую важливу й актуальну інформацію щодо антикризового веденню бізнеса. Сподіваюся, ці аспекти допоможуть мені у консалтинговій діяльності для підтримки нашого українського бізнесу . Також інформація, якою ділиться Руслан Бельтюков, допомагає мені у реалізації державної програми допомоги нашим співвітчизникам, які потрапили в скрутну ситуацію. Інструменти даного курсу відрізняються від тих, що раніше використовував , бо криза вносить свої корективи. У цей час кожному бізнесу потрібен холодний розсуд і емоційна стійкість.  Дякую за цей важливий на сьогодні проект.

Як трансформувалася Ваша діяльність під час війни?

Зараз запускаю навчальні проекти онлайн. Офлайн-консалтингом планую займатися вже після проходження програми “Антикризове управління під час війни та локальних змін”.

Які ще плани на майбутнє?

Буду працювати над антикризовим консалтингом, допомагати бізнесу пережити бурю. З фокусом на ефективних рішеннях, щоб бути максимально корисним для своїх клієнтів.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.