logos

Для ветеранів/ок

 ПРОЕКТ «ЖИТТЯ ПІСЛЯ КОНФЛІКТУ: ПІДТРИМКА РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ» ЗА ФІНАНСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочинає новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Виконавчим партнером проекту у Київській, Львівській та Дніпропетровській областях є Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL .

МОМ  в рамках проекту оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в проекті – тренінгів з системного запуску та розвитку бізнесу з грантовою допомогою у вигляді обладнання для Вашої справи.

Якщо Ви мешкаєте в Київській, Львівській або Дніпропетровській області, маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант (до 1 000 євро) на обладнання для Вашої справи.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Відбір заявок буде відбуватись на конкурсній основі. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Запрошуємо ветеранів, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/ГрантиВетеранам  

В рамках проекту допускається участь зацікавлених осіб , які стали бенефіціарами проектів МОМ, окрім бенефіціарів 2019 року з професійної освіти.

Тренінги будуть проходити у містах – Київ, Львів, Дніпро.

Контактна особа для подачі заявок та детальнішої інформації – Михайло Чорний – 0962431089 та Олег Озарко – 0681911084.

Відібраним учасникам тренінгу зателефонують представники Виконавчого партнера МОМ та повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у Вас виникли питання можете звернутись на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025

Довідка:

Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується у трьох пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській.

Його мета — сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад. У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.