logos

За ініціативи ВГО “За сімейні цінності” та ГО “Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу” створено Всеукраїнську асоціацію “За сімейні цінності”

8 липня, у День родини, у Косому капонірі (м. Київ) – за ініціативи ВГО “За сімейні цінності” було створено Всеукраїнську асоціацію “За сімейні цінності”, у яку також увійшли: ГО “Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу”, ВО “Платформа громадянських ініціатив”, ГО “Міжнародна дипломатична рада в Україні”, ГО “Інститут свободи слова”, ГО “Рада представників вищих навчальних закладів”.

Співпраця у проекті «Сімейне підприємництво» полягатиме в наступних ініціативах:

Ініціатива 1: Законопроект «Сімейне підприємництво»: визначити правові засади застосування системи оподаткування, обліку, звітності, створення, діяльності та ліквідації сімейного підприємства.
Створити робочу групу у новому Парламенті.

Ініціатива 2: Інтернет-платформа з підтримки сімейного підприємництва:
1.Як стартувати? Ідеї та планування сімейного бізнесу.
2.Відкриття сімейного бізнесу. Юридичний аспект.
3.Економіка сімейного бізнесу. Бюджетування.
4. Сімейний бізнес в мережі інтернет без вкладень.
5. Ідеї сімейного бізнесу під бюджет Вашої сім’ї.
6. ІТ-технології в підтримку сімейного підприємництва.

Ініціатива 3: Професійна освіта як перший крок до відкриття або розвитку сімейного бізнесу.
Запровадження нових спеціальностей у ВНЗ: управління сімейним бізнесом, тонкощі підприємництва, фінансовий менеджмент, стратегічне управлінню фінансами, бізнес-статистика, управління персоналом.

Ініціатива 4: Залучення світового досвіду. Міжнародна співпраця:
1. Ініціювання впровадження принципу «тільки один раз» до адміністративних органів при запиті інформації або документів.
2. Поліпшення доступу до фінансування кредитних гарантій із метою вирішення питання розвитку бізнесу. Державно-приватне партнерство.
3. Обмін досвідом із успішними сімейними підприємствами інших країн світу.

Віце-президент ГО «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу» Микола Бояркін зазначає: «Це допомога держави, перш за все, і це звісно, це економічна ситуація, яка повинна бути націлена на те, щоб сімейне підприємство, могло брати кредити, могло розвиватися і повертати. З нашими відсотковими ставками, 25-30 % це нереально».

 

Сімейному підприємництву в Україні бути!

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ