logos

Дмитро Поліщук – власник шоурумів з продажу лакофарбових матеріалів

Бенефіціар проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Дмитро Поліщук – ветеран, що проживає у місті Львові. Закінчив техніко-економічний фаховий коледж. Першим військовим досвідом Дмитра стала строкова служба в армії, яка тривала 2 роки. Другим – мобілізація у 2014 році на схід України, де він прослужив 1 рік.

Після повернення до рідного міста у 2015 році Тарас разом зі своєю дружиною – Тетяною – вирішили заснувати магазин з продажу лакофарбових матеріалів. Сьогодні вони мають власні шоуруми у Львові, Києві та Вінниці. Подружжя продовжує всіма силами розвивати власну справу.

Як проходило Ваше навчання? Що видалось найбільш корисним?

Я є учасником бізнес-клубу, від якого отримав інформацію щодо цього проєкту. Тоді я вирішив бодай спробувати взяти участь у ньому.

Навчання було одноденним. На лекціях освітлювались фундаментальні та дуже важливі знання у веденні бізнесу. Лектори пояснювали як планувати рік діяльності власного бізнесу, як зробити його фінансові прорахунки. Крім того, допомагали нам скласти фінансовий план та побудувати стратегію для бізнесу. Що важливо, на основі цього плану ти краще розумієш, чи потрібний твій бізнес на ринку, чи буде він взагалі рентабельним, для чого та яку суму в нього необхідно інвестувати. Вважаю, що зазначені знання були для мене дуже корисним, хоч на момент проходження курсу в мене вже був власний бізнес. Фактично мене спрямували у правильному керунку розвитку моєї справи. 

Розкажіть детальніше про ваш бізнес. Як вважаєте, проєкт відіграв свою роль у розширенні Вашого бізнесу? 

Ми з дружиною займаємось продажем масл для захисту та декоративного оздоблення всіх виробів з деревини, тобто для зовнішніх і внутрішніх робіт. Все, що виробляється з деревини, необхідно захистити та декоративно оздобити. Тож наша компанія займається підбором фарб для деревини, а також підбором необхідного кольору для клієнта. 

Проєкт, мабуть, допоміг нам радше не в розширенні бізнесу, а в покращенні якості обслуговування клієнтів, що в комплексі позитивно вплинуло на розвиток самого бізнесу. Завдяки проєкту ми отримали гіроскопічний міксер, який нам допомагає автоматизовано розмішувати фарбу. Простіше кажучи, зазвичай клієнти замовляють у нас масла різних кольорів. Тому ми у базові масла додаємо кольоровий пігмент, який рівномірно розмішуємо у всій суміші. Якщо раніше нам доводилось робити це вручну, то зараз у нас цю функцію виконує автоматизована машина. Самі ж масла ми продаємо у власних шоурумах, що знаходяться у місті Львові, Києві та Вінниці. Крім того, у нас є інтернет-магазин, через який також можна придбати товар. 

Звідки виникла ідея про відкриття бізнесу? 

Так сталося, мабуть, історично. Я вже 20 років працюю у галузі деревообробної промисловості. Можна сказати, життя мене пов`язало з обробкою деревини. До того ж, певний період свого життя я продавав професійні лакофарбові матеріали. Через те після повернення з АТО я вирішив заснувати власну справу у сфері, в якій вже мав сформоване коло клієнтів, а також немалий досвід роботи.

Як плануєте розвивати власний бізнес? Що мотивує Вас займатися бізнесом?

По-перше, плануємо популяризувати бренди, які ми представляємо в Україні. Наразі вони більш відомі виключно у професіональному колі, тому ми намагатимемося довести їх до кінцевого споживача. По-друге, плануємо відкрити наші представництва у всіх обласних центрах України, але насамперед у Харкові, Дніпрі та Одесі. На додаток, розглядаємо співпрацю з українськими виробниками, оскільки дуже хотілося б, щоб в Україні розвивалась внутрішня економіка.

Передусім мене мотивує займатися бізнесом фінансова незалежність. Гадаю, вона є тим самим інструментом для реалізації усіх інших життєвих необхідностей. 

Чи вважаєте Ви, що Ваш бізнес робить внесок в зміни в суспільстві?

Думаю, що мій бізнес робить внесок в зміни в суспільстві. По-перше, ми надаємо робочі місця, а також робимо працівників справжніми спеціалістами у даній сфері. Ми стараємось регулярно проводити тренінги та практики. По-друге, ми популяризуємо матеріали, які у своїй більшості є екологічними, оскільки вироблені без важких хімічних додатків. Вважаю, такий симбіоз факторів позитивно впливає на наше суспільство.

Наостанок, з якою думкою Ви хотіли б поділитися з читачами?  

Хочу закликати всіх не боятися займатися бізнесом. Однак зауважу, що для початку варто оцінити всі «за» та «проти». Зрозумійте, що бізнес – це не тільки про прибуток, але й про втрати. На жаль, чомусь здебільшого кажуть тільки про позитивну сторону бізнесу, а про негативну – замовчують. Отже, перед тим як вкласти останню копійку у свою справу, раджу ретельно прорахувати, на скільки вона потенційно буде прибутковою. Водночас не забувайте, що бізнес – це завжди певний ризик. 

Замовити товари або послуги у цього ветерана: 

Facebook-сторінка: https://m.facebook.com/456474318145478/

Сайт: http://www.woodbud.com.ua

Розмовляв Данило Оріховський

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.