logos

Як ветерани АТО відкривають нові горизонти в час карантину

Для ветеранів Івана Гунченка, що має власну студію дизайну Full room та Романа Кнеця, що володіє будівельною компанією “Кнець”, карантин та криза стали ще одним викликом у житті. Пройшовши війну та маючи власну справу, вони об’єдналися задля спільної мети. Як? Читайте у статті.

Іван Гунченко. Про творчість у ЗСУ 

Після повернення з АТО ветеран Іван Гунченко, як і багато інших, зіштовхнувся з проблемою, коли «цивільна робота» не приймає назад з твоїм новим досвідом. До АТО Іван працював з фінансами, в банках. Тим, що зовсім не пов’язано з інтер’єром і дизайном. 

“Ще зі школи я тяжів до творчості і саме армія розкрила її в мені. В армії я створив власний youtube-канал, монтував відео, викладав їх у фейсбуці, а потім заливав усе на youtube”. 

Після АТО остаточно вирішив зайнятися власною справою. В 2016 заснував студію інтер’єрів “Твій простір” з продажу дверей та підлоги, а в 2017 році почав розвивати новий напрямок та робити перші ремонти. 

“Коли ми почали робити ремонти, то зрозуміли, що клієнтам додатково потрібний дизайн, все грамотно візуалізувати. Я пішов на курси по дизайну, отримав додаткову освіту і ми почали розвивати напрямок дизайну. В минулому році я повністю закрив напрямок по магазину і вирішив присвятити себе дизайну та ремонтам. Тоді і виникла нова назва студії “Full room”, – ділиться ветеран.

Роман Кнець. Про об’єднання задля спільної мети 

Роман більше 17 років займається будівельними роботами. Спочатку працював сам, а з часом розширився, наняв бригаду та заснував невелику компанію, яка і називається “Кнець”. 

Іван з Романом знайомі більше року. Завдяки участі у проекті МОМу вони отримали фінансування для розвитку власної справи. 

Роман розповідає, що з початком карантину, треба було шукати нові можливості, думати як організувати свою роботу. Так, обговоривши подальшу співпрацю та перспективи роботи ветерани вирішили об’єднатися в одну компанію та працюють над спільними проектами разом. Це допомагає збільшити цінність продукту для кінцевого споживача, адже фірма пропонує дизайн та ремонти приміщення від А до Я. 

“Ми розподілили обов’язки таким чином, що дизайн, переговори з клієнтом, укладання договорів, за мною. Я це люблю. За Романом ж якісний ремонт. Кожен з нас професіонал в своїй сфері, при цьому ми працюємо разом та спільно шукаємо нові замовлення.”, – розповідає Іван. 

“Наша Студія розробляє дизайн та втілює в життя комфорт, вишуканість та гармонію. Ми виконуємо всі види будівельних робіт з ремонту житлових та нежитлових приміщень. Новобудови, вторинний ринок, офіс чи складське приміщення, не важливо, наша команда виконає роботу будь-якої складності.”, – ділиться Роман.

Розмовляла Ольга Гординська

Фото надані респондентами

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.