logos

У Києві ветерани АТО отримали обладнання для розвитку власної справи

Робота над проектом Життя після конфлікту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» триває і наші перші учасники з м. Києва, що успішно захистили свої бізнес-ідеї вже отримали своє обладнання від Міжнародної організації з міграції.

Ми поспілкувались з нашими учасниками проекту про очікування від проекту, враження від навчання та власну справу, що розвивають. 

Лавренчук Дмитро – приватний підприємець, фіксерське агенство «Дон і Санчо», що виступає як «єдине вікно» для комплексного задоволення потреб іноземних режисерів, фотографів та журналістів у їх діяльності в Україні, рідною для них мовою, пропонуючи ряд послуг.

До навчання займався  кількома проектами в різних галузях.  Для мене було дуже важливо зібрати все в один пазл. Тренер Руслан Бельтюков дуже просто пояснював як ефективно все повинно функціонувати на практиці. Речі начебто складні, але насправді не так все складно. Такі інсайти дуже корисні для того, аби запусти новий бізнес чи проект. Я власне зараз запускаю іншу справу.

Звичайно, вартує подаватися на проект, але треба мати в голові план, чим ти хочеш займатись. Це власне дуже корисно, коли в тебе є пропрацьована ідея, коли ти вже провів маркетингові досліджень, вивчив конкурентів на етапі коли тільки подаєшся на проект.

Амросієв Михайло – приватний підприємець, працює в сімейному бізнесі «Академія манікюру»

В мене родина італійського стилю – всі  у нас залучені в сімейний бізнес і я повернувшись з АТО продовжував справу, якою займався ще до АТО.

Нам постійно потрібні реінвестиції в бізнес. Коли побачив цю програму, звичайно, не розраховував, на виграш, оскільки звик, що в нас в країні нічого не працює і був дуже приємно здивований якістю проведення курсів та отриманим обладнання, що дозволить нам ввести у нові послуги в студії.

 

Попов Євген – підприємець, розробляє нову серію моделей сейфів.

Практично все життя, 20 років, займався логістикою, останні десять років – продажами в логістиці. Читав лекції в Київській логістичній школі. В 2016 році повернувся з АТО, а влітку цього року вирішив розпочати щось своє. Дізнавшись про проект вирішив податися.

Я не знайшов на ринку  те, що мені було потрібно – сейфи для зброї. А оскільки є знання та навички, зрозумів, що можу все зробити сам.

Дводенне навчання в межах проекту дозволило мені структурувати всі мої знання. Зрозумів, що мені потрібно докладати більше зусиль. Зараз в мене бізнес на стадії проектування, розробки. Тепер маю нове обладнання, буду облаштовувати робочі місця.

Правдивый В’ячеслав – виготовляє дитячі ліжечка-будиночки з натуральної деревини, ”Правдива майстерня”.

До АТО в мене була своя невеличка будівельна компанія. А після повернення з Сходу дуже потрібна реабілітація, треба щось робити руками. Мої знайомі, що мають свій інтернет-магазин, підкинули ідею робити дитячі ліжечка за їхніми зразками. Одне зробив, друге і так вже другий рік працюю. Зараз на ринку України небагато компаній, які виготовляють дитячі ліжечка з масиву деревини під індивідуальне замовлення! Подався на проект, оскільки не вистачало обладнання для кращої роботи. Від навчання враження дуже позитивні, тренери професіонали своєї справи.

 

 

Царук Олександр – виготовлення продукції за допомогою 3D-принтера

Давно цікавлюсь інноваційними технологіями і неодноразово задумувався над своїм проектом пов’язаним з роботою 3D-принтера. У Veteran Hub дізнався про проект на підтримку власної справи для ветеранів АТО від Міжнародної організації з міграції – заповнив заявку, пройшов дводенне навчання, під час якого отримав дуже багато корисної інформації, і в результаті успішно захистив бізнес-план.

За допомогою 3D-принтера, що отримав днями планую виготовляти на замовлення ексклюзивні товари – чохли, брелки, іграшки, біжутерію. У довгостроковій перспективі хочу відкрити власну 3D-студію.

 

Петров Роман – приватний підприємець, продаж питної води ТМ «Здорова вода».

Повернувшись з АТО відвідував різні заходи, шукав нішу, якою хочу займатись. Спочатку планував займатись фаст-фудом, шукав обладнання на виставці і наткнувся на автомат питної води, зацікавився та власне почав детальніше вивчати ринок.

У Veteran Hub мені порадили податись на проект від Міжнародної організації з міграції. Подався і виграв грант.

Обладнання, яке я отримав в межах проекту, по-перше, зменшить собівартість води, а, по-друге, поліпшить якість води, що дозволить мені розшири свій бізнес, оскільки зараз працюю суто в р-н Позняки в Києві.

Нагадуємо, що якщо ви:
📌 Ветеран АТО?
📌 Проживаєте у Львівській, Київській або Дніпропетровській областях?
📌Маєте ідею для стартапу або хочете почати власний бізнес?
Тоді у вас є можливість отримати грант у розмірі до 1 тис. євро на розвиток власної справи.
Заповнюйте заявку за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#h1iirjp9 або телефонуйте за номером 068 19 11 084 і наш менеджер зареєструє вас самостійно.
Детальніше про проект: http://bit.ly/2jXlpOs
Проект фінансується ЄС та Міжнародною організацією з міграції. 

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ