logos

Антон Воронюк: « Кожного разу життя ставить на часі нові виклики, тому вчитися потрібно постійно»

Антон Воронюк– спікер Національного Благодійного Всеукраїнського Інтелектуального онлайн-форуму «Intellectual Online Ironman» «Управлінські рішення в сучасних умовах», який стартує вже 2 листопада 2021 року.

Антон Воронюк – СЕО Академії WebPromoExperts, директор по развитку агентства Webpromo.   Має досвід роботи  в інтернет- маркетингу з 2007 року.  Антон є сертифікованим спеціалістом Google Analytics IQ, Google Ads IQ, Bing. Автор бестселеру “Актуальний інтернет-маркетинг”.

Спеціалізація Антона Воронюка:

  • Веб-аналітика;
  • SEO-спеціаліст;
  • Контент-маркетинг;
  • Директор щодо інтернет-маркетингу;
  • Digital-маркетинг в фармацевтичній компанії;
  • Директор по маркетингу.

Антон, над якими проєктами ви зараз працюєте? Розкажіть про себе та свою роботу?

В академії WebPromoExperts  та агенції WebPromo  ми займаємось маркетингом 12  років. Академія WebPromoExperts працює в напрямку  підготовки та підвищенню кваліфікації фахівців у сфері інтернет-маркетингу. Сьогодні WebPromoExperts – лідери навчання інтернет-маркетингу в Україні.

WebPromo – агентство результативного інтернет-маркетингу. Ми – офіційний партнер Google зі статусом Premier Partner з 2016 року та Facebook marketing partners, тому першими дізнаємося і застосовуємо нові технології просування. Працюємо з великими брендами. Серед портфоліо є такі бренди, як « Нова Пошта», «Водафон Україна», «Київстар», «METRO.ua», «Ашан Україна», «UKRSIBBANK BNP Paribas Group» та багато інших. Ми допомагаємо цим компаніям та корпораціям вибудовувати діджитал, проводити онлайн-трансформації, запускаємо рекламу, допомагаємо за стратегіями. Це є нашою ключовою компетенцією.

Так само ми не стоїмо на місці і завжди в пошуку нових інструментів, щоб давати нашим клієнтам тільки найкраще і виводити їх на лідерські позиції!

Які інноваційні рішення ви  застосовуєте у роботі?

Управлінські інноваційні рішення – це завжди певна філософія. На кожному етапі рішення, які приходять є інноваційними. Все, що ми використовуємо для наших клієнтів, в першу чергу, тестуємо на собі. Потім ці інновації ми просуваємо у наших проєктах. Маємо досить потужний контент-маркетинг. Наприклад, сайт академії WebPromoExperts за рік переглядає більше, ніж 1, 5 млн. осіб. Це, безпосередньо, люди, які приходять на наш контент, читати новини на сайті, дивитися вебінари тощо. Більше, ніж 100 тис. людей щороку відвідують наші онлайн-конференції. Зрозуміло, що всі ці показники вбудовуються в наше ядро продажів, де ми використовуємо всі технології комунікації.

Звичайно, ми розвиваємось та ростемо в тому темпі, який диктує нам ринок. А ринок сьогодні зростає, тому ми також досить активно зростаємо як в людях, так і в прибутках, обертах.

Як карантин вплинув на формування інноваційних рішень?

Якщо ми говоримо про результати коронавірусної кризи для нас, то спершу це було 3 місяці невизначеності, коли нічого не було зрозуміло. Але, такий період був в усіх підприємцях та взагалі в усього населення.

Потім це було певне зростання, адже наша академія WebPromoExperts за час коронакризи збільшила власну динаміку руху.

Що змінилося? Це те, що агенція зрозуміла, що зараз краще функціонувати в офлайн режимі. І коли карантинні обмеження зменшилися, то вся команда вийшла працювати в офіс. Потім, команда зрозуміла, що добре справляється і у віддаленому режимі роботи, тому змінила своє рішення на онлайн режим.

Тобто, дві частини однієї групи компаній сприйняли виклики карантину зовсім по-іншому. Академія зараз працює виключно онлайн. Всі наші елементи операційного циклу, планування, зустрічі з клієнтами, з колегами перейшли на zoom-платформу або на особисті зустрічі.

Багато українських компаній так і не наважилися перейти на такий змішаний цикл, який використовуємо ми зараз. Побачимо як змішаний формат роботи впливатиме на довгострокову  операційну перспективу. Поки що такий формат роботи має лише позитивні результати.

Якими знаннями ви поділитесь з учасниками Форуму?

Я ділитимусь з учасниками секретами результативного інтернет-маркетингу  та розповім про інструменти, які потрібно використовувати для збільшення продажів та досягнення комерційних цілей.

До Форуму я долучився за особистим запрошенням Руслана Бєльтюкова. Ми є постійними партнерами в  рамках функціонування бізнес-школи, корпоративних проєктів. Наша співпраця вже триває близько 7 років і за цей час ділові стосунки вже  переросли в дружбу. 

Благодійна ідея проєкту є правильною та актуальною.  В логіку, яка закладена в цей Форум я вірю.

Антон, чи вважаєте правильним твердження, що успішному керівнику потрібно постійно отримувати нові знання?

Я повністю підтримую це твердження. Маю дві вищі освіти, сертифікат mini MBA. Але, кожного року я намагаюся вдосконалювати та поновлювати власні знання. Цього року я покращую знання у вивченні англійської мови та вивчаю процеси просування проєктів на міжнародному ринку. Кожного разу життя ставить на часі нові виклики, тому вчитися потрібно постійно. Нові обставини змушують нас зрозуміти в якій сфері ми маємо прогалини. Тому, необхідно вчасно їх виявити та знешкодити за допомогою отриманих знань.

Поміркуйте, чи стане користь від знань, отриманих на Форумі ціннішою для учасників, ніж його благодійний внесок в розмірі 91 Євро?

Так, 100 %. Якщо ми говоримо про навчання, то завжди залежить те, як ми підходимо до цього процесу. Якщо ми можемо взяти і сфокусуватися, то результат буде дієвіший, ніж витрачені кошти. Тому, отримуйте від Форуму лише максимум знань та практичних навичок. Результат не змусить себе чекати.

Побажання від Антона Воронюка для учасників Форуму?

Я хочу побажати наснаги, адже завжди потрібно внутрішньо зібратися для того, аби вчитися у зрілому віці. Кожен з нас має родину, деякі робочі чи особисті проблеми. Тому, навчання в дорослому віці завжди важко спланувати. Але, якщо ми розуміємо для чого нам це потрібно, тоді матимемо і певну ціль та пошуки шляхів реалізації задуманого. І лише таким чином кожен з нас зможе стати прикладом справжнього Intellectual Ironman.

Розмовляла Дар`я Рачковська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.