logos

Анна Гапа : « Інвестуйте! Так ви більше заробите та швидше реалізуєте свої мрії».

Анна Гапа – Директор Львівського Філіалу ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

Freedom Finance-одна з найбільших інвестиційних компаній на пострадянському просторі, яка надає клієнтам доступ до провідних світових фондових майданчиків. В Україні компанія представлена  ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»-професійним учасником фондового ринку, який має ліцензії на здійснення брокерської та дилерської діяльності, а також діяльності депозитарної установи. В Україні відкрито філії в 12 містах: Київ, Харків, Одеса, Львів, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава. ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» входить до складу міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. (США), який представлений на фондових ринках України, США, Німеччини, Кіпру, Казахстану, Киргизстану, Росії та Узбекистану. На ринку з 2008 року.

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» пропонує такі послуги:

 • Брокерське обслуговування
  • Надаємо клієнтам доступ до провідних біржових площадок – NYSE, NASDAQ, LSE, KASE, MOEX, UX
  • Забезпечуємо доступ до найгучніших світових IPO. Наші клієнти брали участь у підписці на акції Facebook.
 • Аналітика
  • Інвестиційні ідеї на ринку України, Росії, Казахстану, Європи та США
  • Щоденні інвестиційні огляди
  • Особистий менеджер для кожного клієнта
 • Навчання
  • Презентації, тренінги та бізнес-ігри
  • Курс «Біржовий університет»
  • Відкриті зустрічі «Клуб інвесторів».

Ексклюзивно для Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу ми поспілкувалися з Анною Гапою щодо критеріїв відбору потенційних працівників в ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА», якостей  успішного керівника  та ще багато чого цікавого.

Анно, поділіться історією власного кар`єрного шляху? Чим займалися до того як стали директором Львівської філії ТОВ «Фрідом Фінанс Україна»?

Моя трудова діяльність  майже завжди була пов’язана з фондовим ринком. Ще студенткою я отримала серйозну роботу в компанії-торговці цінними паперами у Львові. У 2003 році одержала свій перший сертифікат на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку України, які видає Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Тоді навіть не думала, що залишатимусь у цій сфері так надовго.

Протягом 12 років працювала в банку за напрямком депозитарної діяльності. Якщо конкретніше — займалася обслуговуванням рахунків у цінних паперах. Це був дуже цікавий і корисний досвід, адже організація роботи й запуск послуг у малій компанії-брокері та великому банку дуже відрізняються.

ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» увійшло в моє життя дуже стрімко та несподівано. Компанія є частиною холдингу Freedom Holding Corp. (США). Коли я влаштовувалася туди на роботу, то холдинг уже мав представництва у 7-и країнах. Я розуміла, що шанс попрацювати у міжнародній компанії зі свого невеликого рідного міста трапляється рідко, тому без вагань стала учасником команди Фрідом Фінанс Україна.

До речі, зараз Freedom Holding Corp. ще крутіший. Понад 2 роки його акції котируються на фондовій біржі NASDAQ, холдинг має представництва у 9-и країнах, володіє банками та страховими компаніями.

Назвіть три основні якості успішного керівника Львівської філії ТОВ «Фрідом Фінанс Україна», без яких неможливо побудувати успішну команду в цій сфері?

Я звикла критично до себе ставитися. Вважаю, що мене ще чекає довга дорога до керівника, яким би я хотіла бути. З головного, що точно має мати управлінець, — відповідальність, організованість і готовність вчитися. Щодо навчання, то це має бути безперервний процес.

Анна, що можете сказати про критерії відбору потенційних працівників ТОВ «Фрідом Фінанс Україна» та подальшу мотивацію ваших співробітників?

Коли у 2018 році компанія відкривала 12 філій по Україні, то зіштовхнулася з проблемою, що в регіонах не було потрібної кількості підготовлених фахівців фондового ринку. Тоді ми орієнтувалися на бажання працювати та готовність навчатися. Регулярні внутрішні навчання та нестандартні клієнтські запити підштовхували до саморозвитку.

Загалом інвестування на фондовому ринку — цікава штука. Тут можна консервативно заробляти 10% річних на індексних фондах, застосовувати агресивні стратегії, щоб подвоїти чи навіть потроїти капітал за рік, а необдумані рішення можуть привести до втрати капіталу.

Зараз практично всі працівники інвестують особисті кошти в акції та облігації на ринках України та США. Тобто в нашій команді всі інвестори-практики. Бажання примножити власний капітал — чудовий мотиватор до пошуку найкращих інвестиційних рішень. Разом з аналітичними матеріалами Freedom Holding Corp. це створює додаткову цінність для наших клієнтів. 

Що для вас означає успіх? 

Успіх — це займатися тим, що приносить задоволення,  тим, що потрібне клієнтам та  тим, що гарно винагороджується.  Особливо мені подобається, коли це «щось» створене в результаті дуже простих, але сміливих та креативних рішень.

Анно, розкажіть про те, що або хто вас надихає до більшого професійного та особистісного розвитку?

Як не дивно, найбільше мене надихають колеги по роботі. У нас молодий та прогресивний колектив. Треба дуже швидко бігти, щоб не відставати .

Декілька порад від Анни Гапи для учасників та читачів Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу?

Зверніть увагу на фондовий ринок. Зараз можна не лише інвестувати в українські компанії. Ви маєте прямий доступ до американських та європейських емітентів, до ринку облігацій, до відомих та успішних інвестиційних фондів.

Інвестуйте! Так ви більше заробите та швидше реалізуєте свої мрії.

                                                                       Розмовляла Дар`я Рачковська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.