logos

Андрій Кузьмін: Бізнес має бути соціально відповідальним, особливо в часи кризи

Андрій Кузьмін, співвласник логістичної компанії KTL Ukraine, віце-президент з питань логістики Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу каже, що за роки своєї роботи в логістиці завжди будує прозорі та чесні взаємини зі своїми партнерами, колегами та клієнтами.

Про ризики в бізнесі, головні досягнення компанії KTL Ukraine та чому бізнес має бути соціально відповідальним читайте у статті.

Про компанію

KTL Ukraine створена в 2013 році для надання різного виду логістичних послуг своїм клієнтам, як на території України, так і по всьому світу. В Україні наші офіси знаходяться в Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові та Борисполі. Зараз в компанії близько 100 людей. Ми є членом Kinay Network, а також декількох міжнародних логістичних мереж: FFN, MPL, WCA, Cargo Partner.

Професійний досвід

Управлінський досвід в логістиці більше 15 років: авто, авіа, залізнична дорога, контейнерні перевезення. Головний мій профіль у компанії KTL Ukraine це побудова сильної команди продажів та міжнародної торгівлі, організація міжнародних інтермодальних перевезень.

Для мене власна справа – це, перш за все, самоосвіта, саморозвиток та нові виклики, у вигляді нових проєктів та кампаній.

Головні досягнення та труднощі

Звичайно, бізнес, який ми створили разом з моїми партнерами є одним із найбільших досягнень для мене та всієї нашої команди. Кожен з партнерів – Ігор Хохлов та Сергій Кочергін – відповідає за свою частину, у кожного різні задачі. Можу з упевненістю сказати, що швидко масштабуватися та рости нам вдається завдяки моделі партнерства, що дає нам відчуття підтримки.

Основні труднощі з якими стикається кожне підприємство – це пошук кваліфікованих кадрів і людей, які бажають працювати. Серед досягнень кілька запущених проєктів: транспортна компанія та компанія з розвитку перевезення багажу з температурним режимом. Але головним нашим успіхом є команда людей, сформована через різні випробування і помилки, люди, які розуміють, що вони хочуть, які в них особисті цілі та цілі нашої компанії.

Про громадську позицію

Я та моя сім’я, наша компанія KTL Ukraine з 2014 року підтримує Одеський 411 військовий клінічний центр: підтримуємо військових, які повертаються з зони АТО. Це наш громадянський обов’язок, адже хлопці на передовій ризикують своїм життя заради нас і повертаючись мають проблеми зі здоров’ям, соціальною адаптацією, тому робимо все, що в наших силах.

Через ситуацію, що склалася в країні та світі, в першу чергу, підтримуємо лікарні. Співпрацюємо з Укрпоштою, що здійснює доставку пенсій, в планах – підтримати будинки для людей похилого віку, адже багато спільнот потребують нашої підтримки постійно, не лише в часи пандемії.

Про ризики та організацію роботи команди

Ризики – це частина життя кожного підприємця, ми постійно з ними стикаємося – головне вміти правильно управляти та реагувати на них. Враховуючи падіння курсу валют, платоспроможності серед населення нас чекає значне падіння імпорту. Зараз наша економіка перебуває у стані стагнації та скорочення об’ємів.

85% людей працює з дому, віддалено. Дистанційна робота має ряд переваг, серед яких орієнтованість команди на результат та економія часу. В офіс приходять лише одиниці, яким необхідно працювати з обладнанням чи документами. Я керую дистанційно, через zoom проводимо наради.

Завдання бізнесу в часі кризи

В нашій країні – це, в першу чергу, допомагати суспільству та незахищеним верствам населення. Держава потребує підтримки бізнесу у соціальній політиці. Перед бізнесом стоять 2 головні обмеження – це економічна криза і поширення коронавірусу. Кризу ми так чи інакше пройдемо, у нас є досвід. Формування бюджету країни – це завдання держави, ми ж як представники бізнесу маємо максимально допомогти суспільству. Бізнес має бути соціально відповідальним, особливо в часі кризи.

Для учасників Асоціації можу бути корисний життєвим і управлінським досвідом, а також досвідом в організації міжнародних інтермодальних перевезень. Можу посилити командні дискусійні панелі з різного роду торгово-транспортних питань.

Водночас у Асоціації шукаю цікаве спілкування, обмін досвідом, знаннями, думками і поглядами на різні сфери нашого світу і життя.

Розмовляла Ольга Гординська

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.