Андрій Іонов: Ресторан – це свого роду театр

Про Андрія Іонова можна писати багато: бізнесмен, ресторатор, був президентом Львівського ізоляторного заводу, видав книжку «Вектор», в якій виклав свої філософські міркування про важливість творчості. Одні з найкращих ресторанів Львова належать п. Андрію – кондитерська «Вероніка», «Чорний кіт»,  «Амадеус». Найновіший з проектів – аптека-кондитерська «Під золотою зіркою», у якому скомбінували заклад харчування та аптеку-музей Міколяша.

Під час #UABL_Community_Day ми занотували ключове зі почутого:

  1. Питання, які мене найбільше турбують? Перше: це проблема кадрів. Скоро підприємства почнуть закриватися оскільки не зможуть вирішити кадрове питання. Безвізовий режим ще більше сприяє виїзду за кордон. Ми експортуємо найцінніше, що в нас є – робочу силу. Друге: катастрофічний непрофесіоналізм, оскільки у молоді немає практичного досвіду. Людина займається не сродною працею. Професіонал – це не людина з дипломом.
  2. Суспільство може бути ефективним лише тоді, коли кожна людина реалізована і праця стає творчістю. Як цього добитись? Поставити чітку мету і далі рухатись вперед.
  3. Ресторан – це свого роду театр. Спочатку має бути смачно, і вже тоді органічне відчуття інтер’єру, кольору, музики. В центрі ресторану завжди має бути кухня.

Підготувала Ольга Гординська. 

Події
Бізнес-інтенсив “Матриця успішного бізнесу”
  • Березень 26, 2019
  • 16:00 to 20:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109, ауд. 108
Тренінг “Стратегічне планування та формування екосистем у бізнесі”
  • Березень 28, 2019
  • 09:00 to 19:00
  • м. Львів, вул. Зелена, 109
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ