logos

Опис діяльності Асоціації у 2020 році

Добрий день!

Дякую за знайомство!

Коротко презентую Вам діяльність нашої Асоціації. Це буде Вам корисно і важливо. Дякую, що прочитаєте до кінця.

У 2020 році будемо Вам корисні  у трьох напрямках:

1. Ми співпрацюємо з міжнародними фондами, обираємо професійні навчальні програми та професійні послуги бізнес-консалтингу і завдяки коштам міжнародних фондів дофінансовуємо вартість цих програм для керівників та їх компаній. Наприклад, професійна програма Executive MBA з кращими тренерами України для учасників Асоціації коштує не 18,5 тис. дол. за ціною бізнес-школи, а 6,5 тис. дол. Це суттєва різниця в ціні при незмінній якості. Також маємо програми для працівників компаній, які може керівник придбати для своїх працівників. Звісно, що кількість таких місць обмежена бюджетами, які фонди нам надають.

2.Ми маємо дуже широке коло корисних контактів для бізнесу. Знайомимо учасників Асоціації з інноваційними технологіями для них особисто та підприємств, у яких вони працюють. Для цього є сайт, прямі розсилки та присутність в усіх соціальних мережах. Також учасники асоціації можуть донести інформацію про своє підприємство чи себе особисто до майже 120 тис керівників, з якими ми маємо прямі контакти. Учасниками асоціації сьогодні є більш як 1400 керівників і ця кількість щомісяця зростає.

3.Ми розпочали налагодження процесу міжнародної сертифікації керівників. Сьогодні ми вже можемо сертифікувати персонально керівників за категоріями: 1. Компетенція процесного менеджера (BPM CBOK, ISO 9001); 2. Компетенція проектного менеджера (PMBOK, ISO 21500); 3. Компетенція менеджера з якості (ISO 9001); 4. Компетенція ризик менеджера (ISO 31000); 5. Компетенція аудитора (ISO 19011). Ці сертифікати є важливим для кар’єри та отримання вищої зарплати.

Асоціація працює не за рахунок членських внесків. У нас є лише вступний внесок у розмірі 10 тис. грн (еквівалент $ 400), який одразу вкладається у спеціальний фонд і працівники Асоціації отримують зарплату з банківських відсотків за розміщення цього фонду. Цим забезпечується стабільна робота Асоціації та її суттєвий приріст протягом останніх років. Тому Ви можете бути впевненими, що Асоціація і надалі буде стабільно Вас обслуговувати без додаткової потреби у коштах. 

Дякую за увагу та готовий відповідати на Ваші запитання

З повагою,

Руслан Бельтюков,

Президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу

e-mail: ruslan.beltyukov@uabl.org

Офіційний партнер World International Business Management Association в Україні

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ