logos

Знайомство з професійним власником: Оксана Слінько: «Соціальна діяльність є складовою успіху. Такі вчинки слугують для мене простором любові»

Довідка: Оксана Слінько – засновниця та власниця Міжнародного Центру корекції постави “Академія Грація” у Львові, який показує абсолютно новий підхід до профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату: сколіозу, кіфозу, лордозу, остеохондрозу та інших. Є авторкою унікального комплексу вправ для лікувальної корекції хребта, діагностики захворювань опорно-рухового апарату людини запатентованого, як винахід у медицині. Оксана Слінько закінчила навчально-консультаційну програму систематизації бізнесу MBS у Львівській школі керівників бізнесу.

Поділіться своїм професійним досвідом.

Спершу працювала в музеї етнографії та художнього промислу молодшим науковим співробітником, паралельно була тренеркою з аеробіки. Я заснувала у Львові американську систему аеробіки (до цього, в пострадянському просторі залишилося спадщина «ритмічної гімнастики» балерини Айсідори Дункан). Пройшла курси для фотомоделей. Брала участь у підготовці першого конкурсу краси у Львові – “Зірки Галичини” і сама була конкурсанткою в ньому. Мене часто запрошують на ток-шоу «Говорить Україна», як експертку. Зазвичай тоді, коли головний герой має захворювання хребта. Спершу оглядаю його, потім оголошую діагноз та перспективи. Я маю великий досвід співпраці з засобами масової інформації. Була експерткою передачі «Справжні Лікарі» на «1+1». Працювала на телебаченні “Телебойман”, вела цикл телепередач “Уроки Здоров’я”, була авторкою та ведучою. На Львівському 12-му каналі – «8 кроків до неперевершеності з Оксаною Слінько». Виступала на Львівському обласному радіо, радіо “Люкс” запрошеною експерткою та на радіо “Львівська Хвиля” –  рубрики «Мандаринова вуаль», «Вітамін». 13 років тому заснувала Міжнародний Центр корекції постави «Академія Грація» у Львові. Також відкрила такий центр в Києві, але він функціонував лише 4 роки. Паралельно ще працювала завкафедрою з реабілітації у Київській Академії нетрадиційної медицини. Отримала там звання академіка та професора за спеціальністю валеологія. Зараз я приймаю іспити у масажистів, є головою екзаменаційної комісії. Вже 5 років як суддя чемпіонатів з масажу в Західному регіоні від Української СПА школи. Отримала два ордени: Ломоносова за винахід та Спасителя за благодійність. Маю 12 патентів на винахід.

Як з’явилася ідея заснування «Академії Грації» ?

У 14 років мені діагностували вкорочення лівої ноги і важкий ступінь сколіозу. Я лікувалася в санаторіях, проте ті вправи та методики мені не допомагали. Тож я почала сама працювати над своєю поставою, щось пробувала, вигадувала, так і зародилася моя авторська методика. Я стала фотомоделлю, і ніхто навіть не помітив мого дефекту. Потім почала працювати тренеркою з аеробіки. Вирішила, що хочу далі рухатися у цьому ж напрямку та допомагати іншим. Також, окрім лікувального центру, я відкрила ще тренінговий. Це рішення було скоріше вимушеним, оскільки методика викликає зацікавлення у багатьох спеціалістів, але в Україні недобре захищене авторське право, багато хто починає красти мою методику. Є три рівні навчальних курсів з моєї авторської методики. Кожен рівень триває три дні. А ще учасники підписують договір про нерозголошення інтелектуальної власності. Я мрію, аби мою методику викладали в університетах. Є величезне бажання рости та розвиватися.

Здається, що у вас все йде ідеально, які найбільші перешкоди траплялися на вашому життєвому шляху?

У 2007 році я взяла валютний кредит на відкриття лікувального центру, під іпотеку та водночас заклала свою квартиру. Так опинилася в кредитному рабстві, яке закінчилося минулого літа. Весь цей час перебувала в постійному стресі. Впродовж всього періоду моєї діяльності, досить часто з’являлися колишні працівники, які після звільнення починали використовувати у своїй роботі мої авторські винаходи. Вони привласнили їх без згадки про мене, як автора. Саме завдяки таким «вдячним» учням я прийняла рішення запатентувати свою авторську методику та згодом відкрила тренінговий центр – Training Center Oksana Slinko, в якому, як автор винаходу, навчаю всіх бажаючих фізичних терапевтів моїй авторській методиці.

Це все пережити – дорогого варте. Дуже вдячна своїм колишнім працівникам, їхня підлість мене стимулювала, я рухалася далі. Свою енергію слід правильно використовувати, не витрачати її на пусте. Якщо я придумала цю методику, то можу придумати ще щось. Працьовита людина, яка генерує ідеї, немає часу на різні дріб’язки. Я маю собі мету та впевнено йду до неї. Тож тільки дякую своїм ворогам. Зараз мені дуже допомагає мій син. Я довіряю йому, тож даю можливість повністю керувати центром. Завдяки сину зроблено багато інновацій. Ми впровадили CRM-систему, оснастили центр електронними карточками у вигляді планшетів.

Які особливості має Міжнародний Центр корекції постави “Академія Грація”?

Всі вправи, які я винайшла мають народну термінологію: місяць, жабка, коник, слоник, стрибок пантери та інше. Так вони ліпше запам’ятовуються, виникають певні асоціації.

Ми розробили для діточок та підлітків свого брендового мультиплікаційного скелета-героя. У нас в холі стоїть макет людського скелета, якого ми називаємо Адольфом. Ми помітили, що дітям він дуже подобається. Тож це надихнуло мене на створення такого бренду. У нас є стікери з цим скелетиком, які ми даруємо діткам. Мрію зробити мультик, де наш Адольф буде розказувати історії діточок з різними вадами.

Кожного місяця 2-3 людини у мене займається безкоштовно. Для будь-якої успішності повинен бути простір любові та позитиву. Допомагаємо важкохворим пацієнтам, оточуємо їх турботою та любов’ю, намагаємося максимально наблизити домашню атмосферу. Трапляються випадки, коли батьки не спроможні оплатити лікування, то ми лікуємо цих діток безкоштовно. Добрі справи слід робити тихцем, і не розголошувати про це. Я роблю це насамперед для себе, а не на показ. Соціальна діяльність є складовою успіху. Такі вчинки слугують для мене простором любові. Якщо є такий елемент, то серце «Академії Грації» буде битися постійно.

Коли відчули потребу у бізнес-освіті?

Як тільки побачила, що я не можу оплачувати кредит в банку. І через підлість моїх колишніх працівників, які мене обкрадали, почала звертатися до багатьох курсів.

Як вплинула бізнес-освіта на ваш професійний розвиток?    

Бізнес-освіта дала мені загальну картину розуміння ситуації, як треба складати операційну систему, як делегувати повноваження, що таке корпоративна культура, мета, ціль та візія. Коли це все складається по пазлах, потім набагато легше організовувати весь процес бізнесу. Мені сподобалася таблиця Карла Юнга, де ми розглядали створення внутрішньої безпеки, коли працівники тотожні між собою. Так ти розумієш чому в колективі є певні напруження. Я вважаю, що кожен керівник має моніторити свою команду, для того, аби в майбутньому бачити його складову. Ця освіта покращила якість мого бізнесу і дала мені більше впевненості.

Розмовляла Дарина Жданович

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.