logos

Знайомство з професійним власником: Ігор Грицьків: “Для того, аби отримати хороші результати – треба тренуватися. Аби досягти успіху у бізнесі – треба його вивчати”

Довідка: Ігор Грицьків – професійний спортсмен, боєць змішаних єдиноборств, тренер. Засновник приватної школи єдиноборств братів Грицьківих «Gbroteam» та промоутерської компанії «GFN Promotions», яка спеціалізується на просуванні професійних бійців ММА в Україні та за кордоном, а також займається організацією міжнародних професійних турнірів та заходів, які сприятимуть розвитку змішаних єдиноборств у країні. Ігор часто долучається до благодійних акцій. У 2019 році закінчив навчально-консультаційну програму систематизації бізнесу MBS у Львівській школі керівників бізнесу.

Як виникла ідея створення приватної школи єдиноборств братів Грицьківих «Gbroteam»?

Ідея про заснування школи єдиноборств виникла тоді, коли ще займався спортивною кар’єрою. Я багато подорожував світом, був у Китаї, Словаччині, Чехії, Польщі, Грузії. Спостерігав за тим, як розвивається спорт у цих країнах. На зборах у Братиславі побачив бійцівський клуб. Тож повернувшись до України, у своєму рідному місті, в Коломиї, заснував школу єдиноборств, яка вже функціонує протягом трьох років. До того спорт та бізнес важко було поєднувати. Але ті знання, які здобув у Львівській школі керівників бізнесу, я з легкістю реалізовую також у своєму новому спортивному проекті – «GFN Promotions». Над розвитком школи працюю разом із братом – Тарасом Грицьківим. Він професійний боєць ММА, майстер спорту міжнародного класу. Тарас є нашим головним маркетологом. Його здобутки – це реклама для нашої школи. Такий маркетинговий підхід допомагає популяризувати змішані єдиноборства в Україні.

Розкажіть про свою професійну команду.

Розпочиналося все з  професійної команди спортсменів. Вони склали основу партнерів та співробітників у школі єдиноборств. Все побудоване на дружбі та розумінні однієї ідеї. В компанії чітко поділені обов’язки та функції.

Існує певний стереотип, що бізнес псує дружбу. Ви готові це заперечити?

Це своєрідна дружба, між тренером і вихованцем. Тобто, ми щиро та відверто обговорюємо певні речі. Але субординацію ніхто не відміняв. Вона потрібна для того, аби всі розуміли свої обов’язки. Я маю більше прав у компанії, але на мені велика відповідальність. Тому для нас дружба – це людські відносини, які стоять на першому місці.

Ви активно займаєтеся соціальною активністю, можете розповісти про деякі благодійні проекти?

Я вважаю, що соціальна складова є обов’язковою для кожної людини, яка займається бізнесом. Для мене велика честь бути співорганізатором таких благодійних проектів, як “Вдихни життя” у місті Коломия. У 2019 році ми збирали кошти на встановлення апарату штучної вентиляції легень у пологовому будинку. І 2020 рік показав, що це було дуже і дуже актуально. Ми також відгукуємося на події у школах-інтернатах. Я радий, що маю можливість допомагати тим, хто того потребує.

Яку роль у розвитку відіграє соціальна активність?

Я вважаю, що соціальна активність – це обов’язок кожного громадянина. Особливо це стосується осіб, які причетні до бізнесу. Адже для них соціальна активність не буде великим навантаженням.

Коли ви відчули потребу у бізнес-освіті?

Як тільки почав займатися бізнесом. В мене виникла ідея організації спортивного центру, в якому ми будемо продавати хороше фірмове спорядження для всіх видів єдиноборств. І тоді я відчув потребу у бізнес-освіті. Свіжі та якісні знання отримав у Львівській школі керівників бізнесу. Я розумів, що для того, аби показати якийсь результат у бізнесі, треба йому вчитися. Це так, як і в спорті. Для того, аби отримати хороші результати –  треба тренуватися. Аби досягти успіху у бізнесі –  треба його вивчати.

Як давно закінчили свою спортивну кар’єру?

Кінцевої точки, ніби, немає. Але я вже не виступав впродовж останніх двох років. Тож вже з 2019 року активно займаюся розвитком школи. І приблизно місяць, як заснував компанію «GFN Promotions» .

У чому цінність бізнес-освіти, на вашу думку?

Знову ж таки – це є обов’язкова умова, хочеш стати бізнесменом – вчись бізнесу. Такий алгоритм застосовується до кожної професії. Хочеш бути лікарем – вчиш медицину і тд. Раніше бізнес будувався більше на досвіді, ніж на знаннях. Мої батьки –  підприємці, тож міг спостерігати за їхньою роботою. Але я думаю, що багато помилок вони могли б уникнути, якби на той час активно розвивався ринок освітніх послуг у сфері бізнесу.

Що вас мотивує?

Мене дуже мотивують нові та великі ідеї. Це, знову-ж-таки, спортивна закалка, нові виклики надихають максимально.

Що необхідно для досягнення успіху?

Я вважаю, що для успіху необхідний внутрішній баланс у трьох сферах життя: дух, розум, тіло.

Можете поділитися вашими планами на цей рік?

Вже все чітко розписано. Першочергово, ми проведемо міжнародний професійний турнір із змішаних єдиноборств, вже в межах нашої компанії «GFN Promotions». Плануємо організувати літній табір для дітей в Карпатах. Також працюємо над відкриттям ще однієї школи єдиноборств, для дітей які не мають можливості оплачувати абонементи.

Розмовляла Дарина Жданович

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.