logos

Міжнародна сертифікація ISO 9001:2015 – менеджер з управління бізнес-процесами

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС МЕНЕДЖЕР З УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ згідно вимог стандартів (ISO 9001, BPM CBOK)

Кому потрібний міжнародний сертифікат:

1.Керівникам підприємств та топ-менеджменту підприємств. Для ефективної роботи підприємств та виходу на міжнародні ринки вимагається відповідна міжнародна сертифікація підприємств. Так само з часом буде необхідна сертифікація керівного складу компаній, як носіїв відповідних компетенцій у прийнятті рішень.

2.Керівникам підрозділів будь-якого рівня. У кризовий період єдиним найбільш успішним варіантом розвитку компаній є впровадження бізнес-процесів і автоматизація процесів. Для цього буде необхідна відповідна кваліфікація керівників підрозділів.

3.Менеджерам, які прагнуть стати керівниками підрозділів. Для розвитку кар’єри небхідним є не лише хороші стосунки з вищим керівництвом компаній, але і відповідні компетенції. При слабких компетенціях, менеджери, які швидко стали керівниками, не витримують вимог компанії та часто шукають іншу роботу. Тому розвиток компетенцій, підтверджених міжнародними сертифікатами є важливою частиною у розвитку кар’єри.

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу виступає представником та партнером в Україні міжнародного акредитованого органу сертифікації Quay Audit UK.

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу спільно з Quay Audit UK (Великобританія) пропонують адаптовану серію навчальних сертифікаційних курсів на базі міжнародних стандартів  менеджменту.

Цей сертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями розробки, впровадження та управління процесами в компаніях.

В сучасних компаніях автоматизація процесів є ключовим фактором розвитку та конкурентоспроможності на ринку.

Автоматизація процесів неможлива без знання працівниками системи розробки процесів, впровадження та управління процесами. За даними Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу щорічно попит на сертифікованих працівників в сучасних умовах кризи економіки буде зростати у кілька разів. Працівник, який має сертифіковані компетенції має більше шансів отримати кращу посаду, виступати у якості експерта із написання та впровадження бізнес-процесів за міжнародними стандартами та розвивати власну кар’єру в компаніях або впровадити бізнес-процеси у власному бізнесі та позбутись зайвих витрат на консультантів. Економіка переходить до рівня експертної економіки, в якій на перше місце виходять міжнародні сертифікати компетенцій працівників, а резюме є лише відображенням застосування даних компетенцій.

Сертифікація передбачає: 1) проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, 2) здавання онлайн-тесту та 3) розв’язок реальних онлайн кейсів.

Опис курсу по процесному менеджменту

 1. Поняття бізнес-процесу та процесного управління

(Основні терміни та поняття)

 1. Історія розвитку та методології процесного управління

(Зародження та еволюція розвитку процесного управління, індекс CMMI, BPM CBOK, ISO, ITIL)

 1. Планування та реалізація проектів по впровадженню процесного управління

(Етапи провадження процесного управління. Як спланувати і реалізувати проект по опису бізнес-процесів. Типи проектів, ресурси, етапи)

 1. Цикл управління бізнес-процесами та структура процесів верхнього рівня

(Цикл управління бізнес-процесами, приклади класифікації процесів на верхньому рівні)

 1. Опис бізнес-процесу

(угода про моделювання, як детально описати процес, етапи опису процесу, моделі для детального опису процесів)

 1. Аналіз бізнес-процесу

(методи аналізу бізнес-процесів)

 1. Моделювання організаційної структури

(Використання бізнес-ролей при опису бізнес-процесів та приклад побудов організаційної структури в ARIS)

 1. Моделювання процесу EPC (ланцюжок доданої вартості)

(Пояснення моделі EPC – та приклад детального опису процесу в ARIS)

 1. Використання логічних операторів під час моделювання

(Основні логічні оператори (І, АБО) та методи їх використання)

 1. Методи аналізу бізнес-процесів

(Детально про використання методів аналізу процесів, приклад аналізу описаного процесу в ARIS)

 1. Аналіз ризиків бізнес-процесів

(Методика аналізу ризиків процесів, приклади ризиків та методологія)

 1. Оптимізація та вдосконалення бізнес-процесів

(Методи та інструменти оптимізації, приклад оптимізації процесу в ARIS – перебудова процесу AS IS в процес TO BE)

Вартість

Вартість сертифікаційної програми Менеджер з управління проектами та Менеджер з управління бізнес-процесами становить $ 350

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.