logos

Руслан Бельтюков: Розвиваємось українською

Ми друкуємо і поширюємо інтелектуальний контент виключно українською мовою. Ми прагнемо, щоб українці розвивались у світовій спільноті і мали свою національну ідентичність. Ми хочемо, щоб більше компаній долучались до національного розвитку та ідеї #розвиваємосьукраїнською.

Ми не проти інших мов, ми за те, щоб люди вивчали та спілкувались багатьма мовами, але нас об’єднує не лише територія, де ми народились, але і наша мова, як філософія нашого мислення та створення цінностей, важливих для усього світу.

Українців завжди цінували за мудрість та виваженість, за впевненість та вагу кожного вимовленого слова. Ми не були і не будемо ніколи стверджувати вищість нашої нації над іншими, але ми маємо вписати свою сторінку у розвиток усього світу саме українською рідною мовою.

Долучайтесь до руху #розвиваємосьукраїнською. Запрошуємо до співпраці тренерів, які створюють та поширюють інлетектуальні цінності. Запрошуємо керівників, які прагнуть прокачувати свій мозок та інтелектуально розвиватись і долати труднощі пандемії саме через навчання правильним рішенням та інтелектуальному мисленню. Створюємо інтелектуальний контент українською мовою.

Успіх – це наслідок розвинутого інтелекту і реалізованих компетенцій.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.