logos

Рейтинг керівників

Головна мета рейтингу

створити професійним керівникам соціальний ліфт для їх кар’єрного розвитку у масштабах місцевих територій чи території країни або міжнародного масштабу. Оцінюються лише керівники підприємств та організацій, керівники підрозділів підприємств та організацій, які діють на території України.

Ми прагнемо формувати рейтинг з метою визначення найбільш ефективних керівників для організацій та суспільства. Рейтинг оцінює керівників у галузях динамічно. Це означає, що рейтинг актуалізується щотижня, а впродовж року ми визначатимемо лідерів рейтингу у динаміці його зростання.

Голосувати у рейтингу можуть усі громадяни України. Допускається одне голосування за одного керівника на тиждень. При цьому ми не обмежуємо тижневу чи добову кількість Ваших голосувань, якщо ці голосування стоються оцінки різних керівників. Також Ви можете голосувати наступного тижня за вказаних Вами керівників і Ваш голос буде враховано. Голоси можуть бути позитивними або негативними. У рейтингу ми враховуємо кількість позитивних та негативних голосів, динаміку зміни голосів за період та показники голосування. Шкала оцінки містить оцінки за п’ятибальною шкалою. Таким чином, Ви можете найбільш точно висловити свою позицію.

У рейтингу оцінюються такі параметри голосування:

  1. Ступінь Вашої довіри до керівника
  2. Ступінь Вашої оцінки професійності керівника у прийнятті рішень
  3. Ступінь етичності керівника у комунікаціях
  4. Ступінь відповідальності керівника
  5. Ступінь прогресу розвитку керівника

Важливо: дані кожного учасника голосування є конфіденційними та поширенню не підлягають.

Долучайтесь до формування рейтингу кращих керівників та допомагайте керівникам ставати ще більш успішними та корисними суспільству.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.