logos

Міжнародна сертифікація ISO 21500, ISO 31000 та PMBOK

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС МЕНЕДЖЕР З УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ згідно вимог стандартів (ISO 21500, ISO 31000 та PMBOK).

Кому потрібний міжнародний сертифікат:

1.Керівникам підприємств та топ-менеджменту підприємств. Для ефективної роботи підприємств необхідний перехід на проектну систему управління компаніями. Відповідно топ-менеджмент має володіти навиками управління проектами та мати відповідну кваліфікацію. Міжнародна кваліфікація Менеджера з управління проектами є важливим елементом для топ-менеджменту підприємств для підвищення статусу підприємства та підвищення кваліфікації керівників.

2.Керівникам підрозділів будь-якого рівня. У кризовий період єдиним найбільш успішним варіантом розвитку компаній є впровадження проектної системи управління. Для цього буде необхідна відповідна кваліфікація керівників підрозділів, як професійних керівників проектів.

3.Менеджерам, які прагнуть стати керівниками підрозділів. Для розвитку кар’єри небхідним є не лише хороші стосунки з вищим керівництвом компаній, але і відповідні компетенції. При слабких компетенціях, менеджери, які швидко стали керівниками, не витримують вимог компанії та часто шукають іншу роботу. Тому розвиток компетенцій, підтверджених міжнародними сертифікатами є важливою частиною у розвитку кар’єри.

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу виступає представником та партнером в Україні міжнародного акредитованого органу сертифікації Quay Audit UK.

Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу спільно з Quay Audit UK (Великобританія) пропонують адаптовану серію навчальних сертифікаційних курсів на базі міжнародних стандартів  менеджменту.

Цей сертифікат, посвідчений міжнародною аудиторською компанією (акредитованим органом із сертифікації), підтверджує, що власник даного сертифікату пройшов навчання, склав іспит та володіє сучасними компетенціями розробки, впровадження та управління проектами в компаніях.

В сучасних реаліях ринку управління підрозділами та компанією в цілому мають бути професійними. Більшість працівників стають керівниками, не маючи професійних здібностей до управління та управлінського мислення. Відсутність цих компетенцій проявляється у неспроможності самостійно приймати правильні управлінські рішення у невизначених ситуаціях. Такі керівники, як правило, є лише номінальними керівниками з функціями простих виконавців.

Резюме в сучасних умовах з переліком посад та обов’язків уже не є показником ефективності працівника. Показником ефективності працівника є лише компетенції працівника та здатності працівника гнучко розвивати підрозділ чи підприємство у сучасних викликах ринку. Саме проектний підхід в управлінні компаніями дає максимальний результат у розвитку і менеджери, які володіють проектним мисленням здатні ефективно самостійно розвивати підрозділи компаній і отримувати за це гідну винагороду. Міжнародний сертифікат проектного менеджера дає його власнику одразу додаткову перевагу перед іншими претендентами на керівні посади та додає до зарплати додаткові бонуси. Сучасний бізнес та сучасні організації вимагають сучасні сертифіковані знання керівників. Тому інвестиція в отримання міжнародного сертифікату значно окупиться у перші місяці після його отримання.

Сертифікація передбачає проходження онлайн курсу підготовки до сертифікації, здавання онлайн-тесту та розв’язок реальних онлайн кейсів.

ВартістьСертифікації становить еквівалент $ 300

Вартість сертифікаційної програми Менеджер з управління проектами та Менеджер з управління бізнес-процесами становить $ 350

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.