logos

КІМ, але не Кардашян, як досягти цілей за допомогою інших людей без примусу та маніпуляцій

У спекотний задушливий день знаходжу прохолоду в конференц-залі бізнес-центру в зеленій частині Львова. На стіні висить полотно для проектора, м’які стільці розставлені у кілька рядів, з десяток людей юрмиться навколо фуршетного столу. Із 20-хвилинною затримкою на чай-каву-поспілкуватися розпочинається захід – презентація книги «КІМ комунікативно-інтерактивний метод». Люди вмощуються на стільці. На столі вже розкладені книжки, які мають такий дизайн, що здалека їх можна переплутати з Біблією.

На «сцену» виходить виконавчий директор Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу Олександр Савчук і урочисто відкриває перше засідання Комунікативного клубу Асоціації та запрошує до слова його голову Олесю Халецьку.

Вона представляє спікера. Мовляв, вони близькі друзі, 13 років вона вже на нього дивиться і заздрить. І, нарешті, на її День народження він надіслав їй на електронну пошту секрет успіху – свою книгу «КІМ комунікативно-інтерактивний метод». І тут, посеред оди, модераторка робить паузу. Зал виходить зі стану анабіозу. Що? Що там? «За 2 хвилини я запрошу нашого спікера до виступу. Але перед цим оголошення. До сьогодні книга «КІМ комунікативно-інтерактивний метод» не була в масовому продажу, але вже завтра це відбудеться.

А зараз – промо-ролик».

Квінтесенція промо-ролика: «КІМ поможе стать тобі хазяїном жизні».

І, нарешті, модераторка запрошує до слова спікера, головного автора книги і єдиного автора комунікативно-інтерактивного методу – Дмитра Козонака. Оплески негучні, бо людей негусто. Але я, наприклад, уже б і стоячи аплодувала, аби він тільки вийшов. І тут один мужчина в залі таки встає! Встає і йде на сцену. Це він – Дмитро Козонак – у штанах позаминулорічної моди та в сорочці на короткий рукав у дрібну клітинку. Думаю, ну все, приплили. Ну добре, хоч поїла – заспокоюю себе.

Чоловік починає свій виступ із показу промо-ролика міста Херсон. На відео ніби не Херсон, а Нью-Йорк: заводи, теплоходи, аеропорти. Каже: наша команда зробила! Слухаю далі, виявляється з цього ролика розпочалося застосування комунікації, згідно з комунікативно-інтерактивним методом. Після нього була співпраця з миколаївською аграрною компанією «Нібулон», яка перманентно замовляла ролики лише в команди Дмитра. Це було розпорядження власника підприємства – Олексія Вадатурського.

Наступні три приклади Комунікативно-інтерактивного методу поклали всіх присутніх на лопатки.

№1 Не працюючи у владі, команда Дмитра Козонака отримала від міської влади Херсона повноваження нести повну відповідальність за реалізацію великої кредитної угоди на 10 мільйонів євро між Херсоном та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо транспорту. В процесі вони отримали визнання банкірів, що його команда одна із найшвидших та найпрофесійніших в Україні.

№2 Без знання англійської мови, відповідного досвіду та ресурсів Дмитро вибудував особисті стосунки із представниками Канадської держави. Організував дві офіційні делегації до Канади та домовився про унікальні можливості реекспорту українських товарів у США через зовнішню торгівельну зону «Ніагара», про яку в Україні ніхто не знав.

№3 Почав спільно із командою відкривати для українських водоканалів та ТЕЦ можливості отримання перших великих інфраструктурних грантів ЄС, а також залучення великих за обсягами інвестицій.

Люди в залі, включаючи організаторів, злегка очманіли. Запала тиша. Дисонанс зовнішності спікера та його можливостей вражав! Де «Айфон»? Де кросівки останньої моди? Де золото в усіх місцях, і головне – костюмчик, який сидить?

Мовчанку перервало оголошення модераторки Олесі, що настав час для запитань. Можна поставити тільки одне. Але як виявилося пізніше, не одне, а одній людині, але багато. Діалог цей був між автором книги Дмитром та підприємцем з міста Миколаєва. Його зачепила історія успіху з «Нібулон». Він не повірив, що з Вадатурським взагалі можлива позитивна комунікація. Це була ніби розмова двох програмістів про роботу. Тобто прості смерті нічого не розуміли, але сиділи із шокованими обличчями. Оскільки незмога бувалого повірити в успіх першопрохідця доводить, що в останнього справді був козир у рукаві – можливо, це – КІМ.

Події
Чим ми можемо бути вам корисні?

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

СТАТИ УЧАСНИКОМ АСОЦІАЦІЇ